anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić, żeby moje konto zostało odblokowane?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Emilio004
#8 Zapaleniec#

witam szukam pomocy aby odblokowac konto prosze o napisanie za co mam zablokowane.wszystkie moje dyskusje zakonczylem i oplacilem rachunek,prosze spradzic moje kato i napisac co i jak.dziekuje bardzo @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Emilio004 Cześć. Kwestię blokady konta wyjaśnisz wyłącznie z Działem Bezpieczeństwa. Napisałeś już przez formularz, zatem poczekaj proszę na odpowiedź w sprawie numer 21945602 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Emilio004
#8 Zapaleniec#

DZIEKUJE BARDZO ZA SZYBKO REAKCJE SUPER CZEKAM

oznacz moderatorów
Emilio004
#8 Zapaleniec#

witam nadal niedostalem wiadomosci z dzialu bezpieczenstwa nr sprawy 21945602 -w dalszym ciagu mam zablokowane kato i tak naprawde niewiem za co.BARDZO PROSZE O POMOC

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Emilio004 sprawdziłam, że otrzymałeś od nas odpowiedź wczoraj o 10:56. Wyjaśniliśmy co należy zrobić, sprawdź to proszę na swojej skrzynce odbiorczej może wiadomość wpadła do SPAMu? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Emilio004
#8 Zapaleniec#

witam nieznalazlem tego maila czy wiadomosci od allegro w odebranych ani w spam.Przegladalem 2 skrzynki mailowe swoje i nic tam niema  nawet o tej godzinie  10:56. nedostalem napewno nic.2 raz zdarza mi sie juz  z taka sytuacja od allegro ze wiadomosci niedochodza niewie o co juz w tym.prosze o pomoc moze ja maila ma zlego.pomocy

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Emilio004 Adres mailowy, na który zarejestrowane jest Twoje konto możesz sprawdzić w tej zakładce

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Emilio004
#8 Zapaleniec#

dziekuje za szybka odpowiedz tam sa wlasnie 2 moje maile i je dokladnie sprawdzalem ,mozliwe ze jakis blad zostaje zrobiony bo ja wczesniej przeksztalcalem konto z osobistego na firmowe, glowny firmowy mail moj to      [edycja] czy mam wykasowac ten drugi co zostal po kacie osobistym

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Emilio004 I dokładnie pod ten adres wysłaliśmy maila w sprawie blokady. Czy udało Cię go odnaleźć? Drugi adres może zostać, a jeśli chcesz możesz go skasować, nie ma to żadnego wpływu na tę sprawę. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Emilio004
#8 Zapaleniec#

kurde ja juz niewiem o co chodzi ,sprawdzilem dokladnie wszystkie nawet zakladki na mailu tym  i tam nic niema...prosze o pomoc...mam zdjecia wysylac skrzynki ze nic niedostalem zadnego maila od allegro....

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Emilio004 W skrzynach mailowych Wirtualnej Polski jest także zakładka "Powiadomienia", czy sprawdzałeś także ją i pozostałe zakladki? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Emilio004
#8 Zapaleniec#

dziekuje serdecznie za pomoc,pierwszy raz zauwazylem ta zakladke niespodziewalbym sie tego ze tam moga byc wysylane powidomienia przez allegro,teraz wiem dlaczego niodczytywalem powiadomien.dziekuje za pomoc.zdrowia zycze

oznacz moderatorów
Emilio004
#8 Zapaleniec#

TAKIE DOSTALEM PISMO POMOCY CO MAM ROBIC-Dzień dobry.

Sprawdziłam Pana konto pod kątem jakości sprzedaży.

Niestety wskaźniki jakości są na poziomie nieakceptowalnym. Zgodnie z art 10.7 Regulaminu Allegro ocena powinna być przynajmniej na poziomie neutralnym.

Konieczne jest porozumienie z Kupującymi, którzy wystawili komentarze negatywne. W tych przypadkach, które są już wyjaśnione, proszę wysłać do Klientów prośby o usunięcie negatywnych opinii. 

Proszę o ponowny kontakt po podniesieniu wskaźników jakości do poziomu neutralnego. 

oznacz moderatorów
Emilio004
#8 Zapaleniec#

2 NEGATYWY NIESLUSZNIE KTORE SA WYJASNIONE

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Emilio004 Jeśli oba negatywy są już wyjaśnione, czy wysłałeś do kupujących prośby o usunięcie komentarza? 

W tym celu: 

  1. Przejdź do zakładki Otrzymane oceny.
  2. Wybierz odpowiednią ocenę spośród nie polecam lub polecam.
  3. Skorzystaj z opcji poproś o usunięcie.

_HolaOla__0-1647456125001.png

  1. Wpisz uzasadnienie Twojej prośby, a następnie kliknij [wyślij prośbę do kupującego]. Tę wiadomość przekażemy kupującemu wraz z prośbą o podjęcie decyzji.

_HolaOla__1-1647456125144.png

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Emilio004
#8 Zapaleniec#

TO JEST PRZYKRE ZE TAK MNIE TRAKTUJA JAKO SPRZEDAWCE BYLE BARDZO CHORY NA ZAPALENIE TRZUSTKI WYSLALEM DO BIURA ZDJECIA Z WYPISY ZE SZPITALA W TYM CZASIE CO PRZYCHODZILY ZAWIADOMIENIA.WYSLALE TE PROSBY O USUNIECIE,ALE WATPIE ZEBY COS POMOGLO,BO Z BIURA STWIERDZILA TAKA RZECZ ZE 2 NEGATYWY PRZEZ CHOROBA MA DALEJ ZABLOKOWANE KATA

oznacz moderatorów
Emilio004
#8 Zapaleniec#

A JEZELI TE PROSBY O USUNIECIE NIEPOMOGA ,PRZECIRZ JA MAM RODZINE NA UTRZYMANIU

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Skontaktuj się z kupującymi na spokojnie, wyjaśnij, bądź dobrej myśli.🤗

oznacz moderatorów
Mayday_2o
#7 Wielbiciel#

Mam podobną sytuacje, niestety nikt z Allegro nie jest zaintersowany tym, ze kupujący nie usunie komentarza. Czy rozważałeś drogę sądową?

oznacz moderatorów