anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić, żeby moje konto zostało odblokowane?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Emilio004
#8 Zapaleniec#

witam szukam pomocy aby odblokowac konto prosze o napisanie za co mam zablokowane.wszystkie moje dyskusje zakonczylem i oplacilem rachunek,prosze spradzic moje kato i napisac co i jak.dziekuje bardzo @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Emilio004 Cześć. Kwestię blokady konta wyjaśnisz wyłącznie z Działem Bezpieczeństwa. Napisałeś już przez formularz, zatem poczekaj proszę na odpowiedź w sprawie numer 21945602 🙂 

oznacz moderatorów
Emilio004
#8 Zapaleniec#

DZIEKUJE BARDZO ZA SZYBKO REAKCJE SUPER CZEKAM

oznacz moderatorów
Emilio004
#8 Zapaleniec#

witam nadal niedostalem wiadomosci z dzialu bezpieczenstwa nr sprawy 21945602 -w dalszym ciagu mam zablokowane kato i tak naprawde niewiem za co.BARDZO PROSZE O POMOC

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Emilio004 sprawdziłam, że otrzymałeś od nas odpowiedź wczoraj o 10:56. Wyjaśniliśmy co należy zrobić, sprawdź to proszę na swojej skrzynce odbiorczej może wiadomość wpadła do SPAMu? 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Emilio004
#8 Zapaleniec#

witam nieznalazlem tego maila czy wiadomosci od allegro w odebranych ani w spam.Przegladalem 2 skrzynki mailowe swoje i nic tam niema  nawet o tej godzinie  10:56. nedostalem napewno nic.2 raz zdarza mi sie juz  z taka sytuacja od allegro ze wiadomosci niedochodza niewie o co juz w tym.prosze o pomoc moze ja maila ma zlego.pomocy

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Emilio004 Adres mailowy, na który zarejestrowane jest Twoje konto możesz sprawdzić w tej zakładce

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Emilio004
#8 Zapaleniec#

dziekuje za szybka odpowiedz tam sa wlasnie 2 moje maile i je dokladnie sprawdzalem ,mozliwe ze jakis blad zostaje zrobiony bo ja wczesniej przeksztalcalem konto z osobistego na firmowe, glowny firmowy mail moj to      [edycja] czy mam wykasowac ten drugi co zostal po kacie osobistym

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Emilio004 I dokładnie pod ten adres wysłaliśmy maila w sprawie blokady. Czy udało Cię go odnaleźć? Drugi adres może zostać, a jeśli chcesz możesz go skasować, nie ma to żadnego wpływu na tę sprawę. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Emilio004
#8 Zapaleniec#

kurde ja juz niewiem o co chodzi ,sprawdzilem dokladnie wszystkie nawet zakladki na mailu tym  i tam nic niema...prosze o pomoc...mam zdjecia wysylac skrzynki ze nic niedostalem zadnego maila od allegro....

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Emilio004 W skrzynach mailowych Wirtualnej Polski jest także zakładka "Powiadomienia", czy sprawdzałeś także ją i pozostałe zakladki? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Emilio004
#8 Zapaleniec#

dziekuje serdecznie za pomoc,pierwszy raz zauwazylem ta zakladke niespodziewalbym sie tego ze tam moga byc wysylane powidomienia przez allegro,teraz wiem dlaczego niodczytywalem powiadomien.dziekuje za pomoc.zdrowia zycze

oznacz moderatorów
Emilio004
#8 Zapaleniec#

TAKIE DOSTALEM PISMO POMOCY CO MAM ROBIC-Dzień dobry.

Sprawdziłam Pana konto pod kątem jakości sprzedaży.

Niestety wskaźniki jakości są na poziomie nieakceptowalnym. Zgodnie z art 10.7 Regulaminu Allegro ocena powinna być przynajmniej na poziomie neutralnym.

Konieczne jest porozumienie z Kupującymi, którzy wystawili komentarze negatywne. W tych przypadkach, które są już wyjaśnione, proszę wysłać do Klientów prośby o usunięcie negatywnych opinii. 

Proszę o ponowny kontakt po podniesieniu wskaźników jakości do poziomu neutralnego. 

oznacz moderatorów
Emilio004
#8 Zapaleniec#

2 NEGATYWY NIESLUSZNIE KTORE SA WYJASNIONE

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Emilio004 Jeśli oba negatywy są już wyjaśnione, czy wysłałeś do kupujących prośby o usunięcie komentarza? 

W tym celu: 

  1. Przejdź do zakładki Otrzymane oceny.
  2. Wybierz odpowiednią ocenę spośród nie polecam lub polecam.
  3. Skorzystaj z opcji poproś o usunięcie.

_HolaOla__0-1647456125001.png

  1. Wpisz uzasadnienie Twojej prośby, a następnie kliknij [wyślij prośbę do kupującego]. Tę wiadomość przekażemy kupującemu wraz z prośbą o podjęcie decyzji.

_HolaOla__1-1647456125144.png

 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Emilio004
#8 Zapaleniec#

TO JEST PRZYKRE ZE TAK MNIE TRAKTUJA JAKO SPRZEDAWCE BYLE BARDZO CHORY NA ZAPALENIE TRZUSTKI WYSLALEM DO BIURA ZDJECIA Z WYPISY ZE SZPITALA W TYM CZASIE CO PRZYCHODZILY ZAWIADOMIENIA.WYSLALE TE PROSBY O USUNIECIE,ALE WATPIE ZEBY COS POMOGLO,BO Z BIURA STWIERDZILA TAKA RZECZ ZE 2 NEGATYWY PRZEZ CHOROBA MA DALEJ ZABLOKOWANE KATA

oznacz moderatorów
Emilio004
#8 Zapaleniec#

A JEZELI TE PROSBY O USUNIECIE NIEPOMOGA ,PRZECIRZ JA MAM RODZINE NA UTRZYMANIU

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Skontaktuj się z kupującymi na spokojnie, wyjaśnij, bądź dobrej myśli.🤗

oznacz moderatorów
Mayday_2o
#7 Wielbiciel#

Mam podobną sytuacje, niestety nikt z Allegro nie jest zaintersowany tym, ze kupujący nie usunie komentarza. Czy rozważałeś drogę sądową?

oznacz moderatorów