anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić żeby utworzyć konto bez blokady

KrainNaOdpale
#7 Wielbiciel#

Ogólnie sprawa wygląda tak że 1.5 r temu miałem wypadek mój numer zmienili mi rodzice.

maila nie pamiętam do dziś a potrzebowałem kupić coś na allegro więc stworzyłem konto.

Konto dostało blokadę i co jakiś czas robiłem konta jak potrzebowałem coś kupić ale już mnie to męczy jak to rozwiązać ?? ogólnie z suportem niema co gadać ten chłop co mnie blokuje nie przyzna się że jest pajacem więc do niczego to nie prowadzi :_

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jaki powód blokady podają przy jej zakładaniu ?

oznacz moderatorów

KrainNaOdpale
#7 Wielbiciel#

wespół istniejące które jest nie aktywne zaraz 2 lata ale mi go nie oddali :_

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@KrainNaOdpale musisz rozwiązać problem z kontem pierwotnym , zakładanie nowych kont będzie wiązało się z automatyczną blokadą .

oznacz moderatorów

KrainNaOdpale
#7 Wielbiciel#

no właśnie próbowałem przez pór roku ale ani supp ani ten chłop co mnie blokuje mi nie pomagają dałem im wszystko co pamiętam ale konta mi nie mogą zwrócić a kolejnego utworzyć też nie mogę :_

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tu na forum nikt nie pomoże, zostaje moderacja ale ostatnie nie chcą pomagać w tych sprawach: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

KrainNaOdpale
#7 Wielbiciel#

nie wiem szczerze liczę że ktoś pomoże bo to zamknięte koło :_

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zapytajmy nasze moderatorki o ich punkt widzenia w twoim temacie @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

KrainNaOdpale
#7 Wielbiciel#

jak napisać do moderatorek? wchodzę na profil ale nie widzę wiadomości :_

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Już wiedzą o twoim problemie, zostały wezwane ale czy się odniosą? zobaczymy.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@KrainNaOdpale Widocznie trafiłeś na ścianę z betonu nie do rozwalenia ale to Dział bezpieczeństwa blokuje i niestety ale tylko oni mogą zdjąć tę blokadę.

oznacz moderatorów

KrainNaOdpale
#7 Wielbiciel#

nie to blokuje ten chłop bo na vpn albo innej przeglądarce konto pożyło 2 tygodnie 😄

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@KrainNaOdpale Mam kolegę co też jest systematycznie blokowany (nawet codziennie) ,po czym blokada znika . A automat co podaje przyczynę blokady daje mu do zrozumienia że nie jest człowiekiem tylko robotem bo za szybko licytuje . Chłop już prawie 10 lat na emeryturze ,nic nie sprzedaje tylko lubi dużo licytować i kupować a tak mu życie jakiś logarytm blokuje i tak już dłuższy okres.

oznacz moderatorów

KrainNaOdpale
#7 Wielbiciel#

ała ale jak z tym sobie radzi ?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@KrainNaOdpale Pisze do nich odblokowują a potem na drugi dzień ta sama gierka . Najgorsze jest to że aukcje kończą się zwykle wieczorami a wtedy zwykle go blokują i trudno mu coś tak na ostatnią chwilę ugrać . 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Pamiętają blokadę więc zanim pozwolą Ci założyć nowe konto musisz rozwiązać sprawę blokady starego.

oznacz moderatorów

KrainNaOdpale
#7 Wielbiciel#

no właśnie próbowałem przez pór roku ale ani supp ani ten chłop co mnie blokuje mi nie pomagają dałem im wszystko co pamiętam ale konta mi nie mogą zwrócić a kolejnego utworzyć też nie mogę :_

 

 

 

a w mojej rodzinie jest 5 kont allegro i jakoś oni ni dostają blokad mimo że utworzyli konta po tym całym syfie  :___

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@KrainNaOdpale Powinieneś się cieszyć że nie powiązali kont, a potrafią to zrobić. Teraz albo rozwiążesz swoją sprawę albo wsadzisz kij w mrowisko a wtedy....🤔

oznacz moderatorów

KrainNaOdpale
#7 Wielbiciel#

wiem ale mówię próbowałem to rozwiązać ale ten chłop się nie zgadza na nic a sam support nie pomaga 😞

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@KrainNaOdpale Masz w Serwisie kilkadziesiąt kont. Wszystkie zostały zablokowane. Myślę, że doskonale zdajesz sobie sprawę dlaczego. Pisanie tutaj nic nie zmieni. Niestety najprawdopodobniej kontunuowanie korespondencji mailowej w tej sprawie również. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów