anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić jak nie zgadza się kod ISBN?

MAMY ROZWIĄZANIE!
mazurkur439
#12 Orędownik#

Przepraszam, że znowu zawracam głowę duperelami, ale znalazłem nową (no stosunkowo bo z 2013 roku) książkę, która nie na nigdzie kodu ISBN. Takie przypadki się zdarzają, chociaż Allegro nie bierze pod uwagę takiej ewentualności. Niby wszystko jasne. Niestety ktoś nadał tej książce błędny/fałszywy kod. Nie zajeło mi dużo czasu odszukanie prawidłowego. Teoretycznie powinienem zgłosić błąd w produkcie, tylko, że błędnie oznaczonych ofert jest 72 (siedemdziesiąt dwie). Na dodatek pod prawidłowym kodem jest ich 66 (sześćdziesiąt sześć). Tak sądzę, że chyba trochę przesadzam z tymi kodami, powinienem podłączyć się do tych prawidłowych i nie zawracać nikomu głupstwami głowy, ale coś mnie "męczy/uwiera" w środku. Po godzinie męczarni postanowiłem się podzielić moją zgryzotą. Może jeszcze ktoś ma taki dyskonfort, który chyba dotyczy samej istoty produktyzacji. Allegro mężnie walczy z problemami, które są następstwem tejże. Może ten mały kamyczek, nie przybierze formy piasku w trybach z takim trudem wprowadzanych zmian. Proszę się na mnie nie wściekać, wolałbym raczej postawę lekceważącą, przecież to tak naprawdę nie ma znaczenia i nic się nie stanie jak się o wszystkim zapomni. Ja ze swojej strony obiecuję zapomnieć o całej tej sytuacji i nie ujawniać jakiego tytułu dotyczy sprawa. Pozdrawiam wszystkich i życzę wysokich utargów w dzień, który właśnie się budzi. O i już mi lepiej jak się podzieliłem z Wami moimi odkryciami. Dziękuję.

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31
mazurkur439
#12 Orędownik#

mazurkur439_3-1666254858165.png

 

oznacz moderatorów
mazurkur439
#12 Orędownik#

Poza tym wszystkim ile może być tytułów jednej książki. Produktyzacji!

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mazurkur439 To nie jest wytwór produktyzacji, tylko dwa odrębne numery ISBN podane przez Wydawcę dla dwóch osobnych wydań tej książki. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
mazurkur439
#12 Orędownik#

Ale ja właśnie chcę produktyzacji! To by wszystko ponaprawiało. A skąd wiesz że oba kody są prawidłowe? A z Abrakabrą to, zwracam honor. Może skonsultujemy się z Kaliope? Ona ma dużą wiedzę o książkach, co Ty na to?

oznacz moderatorów
mazurkur439
#12 Orędownik#

BN nie nadaje różnych kodów do różnych wydań, musiałyby się sporo różnić. No i jeszcze trzeba by poprawić tego Abrakadabrę, na Abrakabrą.

@ko_alka 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mazurkur439 Wątek jest otwarty i widoczny dla wszystkich. 🙂 

Sprawę z dwoma kodami ISBN konsultowałam z odpowiednim zespołem. Nie ma żadnych podstaw do połączenia obu tych produktów. Jeśli się przyjrzysz, to okładka się różni, tytuł jest inaczej zapisany, a książki w lewym dolnym rogu wyglądają inaczej. 

W zależności od ISBN różni się też rok wydania książki
ISBN: 9788323770886 (wydana w 2014)
ISBN: 9788327670274 (wydana w 2021)

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
mazurkur439
#12 Orędownik#

Dobrze, Przepraszam i tak nie miałem zamiaru tego ruszać, nie wnoszę więcej uwag. Przykro mi, że straciłaś przeze mnie tyle czasu.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mazurkur439 No coś Ty, nie masz za co przepraszać! Jestem tutaj dla Ciebie 🙂 Dobrze, że sprawa się wyjaśniła. Jeśli chcesz połączyć swoją ofertę z produktem, to sprawdź proszę, w którym roku książka została wydana i połącz ją zgodnie z informacjami, które zamieściłam wcześniej 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
mazurkur439
#12 Orędownik#

Przyjżałem się. Pewnie inne wydawnictwo wzieło inny ISBN. Jeszcze raz przepraszam, wygłupiłem się. Tylko to podważa moje zaufanie do wyszukiwarki kodów ISBN, już nie ma pewnych źródeł.

oznacz moderatorów
mazurkur439
#12 Orędownik#

Wystawianie tej książeczki sobie daruję, nie opłaca się, użyję jej jako gratis jak ktoś kupi coś dla dziecka. Całe zamieszanie pewnie przez zmęczenie, całą noc wpisywałem. Głupio mi. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mazurkur439 Niepotrzebnie. My naprawdę chcemy Wam pomóc na Gadane i cieszymy się, kiedy do nas piszecie 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mazurkur439 Wpisujesz "Syrop maga Abrakadabry". Tytuł książki to "Syrop maga Abrakabry".

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów