anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czas dostawy w Allegro One - samowolka Allegro

accadia
#13 Ambasador#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

W godzinach wysylki mam ustawione, zarowno dla DPD jaki i Waszego przekletego Allegro One godzine graniczona na 7 rano - dlaczego wiec w ofertach na chwile obecna (9:40) pokazuje klientom, ze otrzymaja towar juz w poniedzialek? (i prosze nie sciemniac, ze informacja o niby szacowanym terminie dostawy jest podana, gdyz jest ona ukryta lepiej niz wrak Tupolewa i i tak nikt jej nie widzi)
Dlaczego klient dokonujac zakupu o godzinie 9 rano (zamowienie 19fd06e0-141b-11ef-aa73-2384814d8a8e) ma pokazane, ze otrzyma towar juz w poniedzialek?
Dodatkowo, przy tym zamowieniu Allegro pokazuje mi, ze mam czas na wysylke do konca dnia dzisiejszego

Faworyzujecie swoja metode wysylki, ktora jest bezkonkurencyjna w kwestii tragicznosci jakosci  i nawet Poczta Polska okazuje sie rewelacyjna w tym zakresie. Po jakiego diabla mamy w ustawieniach podawac godzine graniczna dla poszczegolnych metod wysylki, skoro Wy i tak pokazujecie klientom co uwazacie za sluszne i jednoczesnie wprowadzacie ich w blad, aby tylko wybrali Wasza beznadziejna forme wysylki, by potem i tak odpowiedzialnosc przerzucic na sprzedawcow?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#

@accadia sprawdź czy graniczną dla łona masz ustawione we wszystkie robocze dni tygodnia , kiedyś popełniłem ten błąd .

oznacz moderatorów

accadia
#13 Ambasador#

Tak - ustawienia sa wszystkie tak jak byc powinny.
Ta sytuacja nie wystepowala jeszcze jakis tydzien temu - gdy tylko byla ustawiona godzina graniczna w wysylce, to klientom pokazywalo tak jak byc powinno (dlatego mam ustawiona 7 rano, bo gdy nie mialem ustawionej zadnej godziny to pokazywalo wg ich algorytmow). Musieli na dniach znowu cos mieszac w systemie

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jakby użytkownicy częściej zaglądali na forum lub chociaż przed wyborem dostawy poczytali opinie o dostawcach to niektóre formy dostawy kompletnie by padły . 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 u mnie chyba jedna pada z czego niezmiernie się cieszę , wczoraj zero i dzisiaj wygląda na to ,że też nie będzie łona .

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@accadia jak pisał poprzednik sprawdź czy godzina jest dla wszystkich dni tygodnia i druga kwestia, dla One DPD jest osobna godzina a dla DPD jest osobna xD Trzeba ustawić WSZYSTKIE 🙂 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@accadia Jak już sam wspomniałeś, przewidywany czas dostawy jest obliczany automatycznie na podstawie historycznych wysyłek i dostaw. Sprawdziłam to i dostawę w poniedziałek pokazujemy w Twojej ofercie również dla metody Paczkomaty InPost. Według ustawień w ofercie 15484885292 masz czas na nadanie paczki do końca dnia 20.05 (24 godziny, czyli do końca następnego dnia roboczego). 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@w_kiwi jak nadać allegro one o 23:59 kiedy wasz system nie pozwala mi wybrać podjazdu kuriera o tej godzinie?

oznacz moderatorów

accadia
#13 Ambasador#

@w_kiwi 

OTOZ NIE!!!

W przypadku, gdy sa ustawione godziny graniczne dla wysylki danego dnia - to zawsze, gdy ta godzina minie pokazuje kupujacym wysylke dnia nastepnego - i to dziala wobe wszystkich metod wysylki, oprocz Waszego wynalazku. Ewidentnie zmuszacie klientow do wyboru tej metody wysylki (chociaz zapewne macie zabronione do oficjalnego przyznania sie)

Dostawe dla Inpostu pokazujecie w poniedzialek, gdyz dla nich mam znacznie pozniejsza metode wysylki, tak wiec tutaj pokazuje sie wszystko tak jak powinno

oznacz moderatorów

Biale_Stokrotki
#11 Animator#

CALE ALLEGRO ONE ma tylko jedną wadę - nie działa 

oznacz moderatorów