anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czego nie moge sprzedawac bez kasy fiskalnej

MAMY ROZWIĄZANIE!
damian_handel
#8 Zapaleniec#

Witam, przeszukałem dużą część internetu i nigdzie nie znalazłem informacji o konkretnych towarach których nie moge sprzedawać bez kasy fiskalnej. Chodzi tu tylko i wyłącznie o płatność przez internet. Wiem że nie mogę sprzedawać np. płyt CD lub aparatów fotograficznych ale co z np. słuchawkami, laptopami, klawiaturami radiem, mikrofalówkami itp, bardzo proszę o pomoc

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@damian_handel Najlepiej skontaktuj się w tej sprawie z doradcą podatkowym lub biurem rachunkowym.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
damian_handel
#8 Zapaleniec#

Niestety w moim biurze mi nie pomogli

oznacz moderatorów
AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Sorry - ale bzdury piszesz. Każde biuro rachunkowe udzieli Ci prawidłowych informacji. 

"Niestety w moim biurze mi nie pomogli" - a w to już kompletnie nie uwierzę, z choinki się urwałeś? Na co liczysz? Na sprzedaż bez ponoszenia żadnych kosztów?

oznacz moderatorów
damian_handel
#8 Zapaleniec#

Ze co? W biurze odpowiedzieli mi ze nie sa wstanie mi odpowiedziec na to pytanie i ze musieliby gdzies tam dzwonic na infolinie zeby zapytac, to stwierdzilem ze sam poszukam odpowiedzi tutaj. I jaka sprzedaz bez ponoszenia kosztow? Pytam czego nie moge sprzedawac zebym przy wystawianiu aukcji z hurtowni wiedziec ktore produkty usunac zeby sie przypadkiem nir naciac na to ze bede musial sie bawic w kase fiskalna...

 

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Drobny handel bez kasy nie powinien ci zaszkodzić ale jak zaczniesz rozwijać skrzydła skarbówka może cię odwiedzić .Dopytaj w swoim US czy taka forma sprzedaży jak sobie obrałeś jest dopuszczalna bez kasy .

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów