anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy allegro zrezygnowało z mailami "Zakończenie Kup Teraz" - nie przychodzą na maila

www_awena_com_pl
#7 Wielbiciel#

czy allegro zrezygnowało z mailami - "Zakończenie Kup Teraz" - nie przychodzą na maila a jeszcze niedawno przychodziły

 

skąd wiedzieć,że ogłoszenie się zakończyło ?

oznacz moderatorów
63 ODPOWIEDZI 63

7YP6K
#12 Orędownik#

Wszystko było tu, taką wiadomość wszyscy otrzymali na maila. https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/nowe-zgody-na-powiadomienia-o-wystawianiu-ofert-k1WbGOkWOib

oznacz moderatorów

Client:99807424
#2 Obserwator#

Chcę otworzyć wiele sklepów, ale nie wiem jak działa ć szybko i skutecznie.Z kim mam się skontaktować?

Możesz mi powiedzieć, mój e-mail:[edycja]

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:99807424 W tym artykule znajdziesz informacje jak zarejestrować konto Firma. Możesz mieć w Allegro wiele kont na te same dane, ale nie mogą być one wykorzystywane do łamania naszych zasad.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@www_awena_com_pl  Sprawdź zgody na powiadomienia

https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiadomienia

sekcja Dla Sprzedającego 

DarkStoorM_0-1604412076801.png

 

oznacz moderatorów

www_awena_com_pl
#7 Wielbiciel#

No to **piiip** pięknie!

dzięki !

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@DarkStoorM To zastanawiające, gdyż mam zaznaczony ten rodzaj powiadomień (oraz wszystkie inne) i nie dostaję takowych informujących o zakończeniu ofert KT. Co ciekawe mejle informujące o zakończeniu licytacji już dochodzą.

@_HolaOla_ Rozmawialiśmy już na ten temat na PW, ale może udzielisz jakiegoś wyjaśnienia powyższej zagadki?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Nie pogniewam się, jeśli w końcu odpowiesz;)

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Przepraszam, chętnie odpowiem, ale wyjaśnij proszę na czym polega problem? Tak jak już Ci wyjaśniałam, w lipcu wprowadziliśmy zmiany w powiadomieniach i od tego czasu dla ofert, które automatycznie wznawiają się, nie wysyłamy maila o zakończeniu dotychczasowej oferty. Natomiast do wiadomości o wznowieniu, dodajemy informację o zakończeniu poprzedniej oferty. Jeśli jakieś powiadomienia nie docierają, to potrzebujemy konkretnych numerów ofert. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ No na tym, że zgodnie ze zrzutem ekranu wklejonym wyżej przez @DarkStoorM mając zaznaczoną zgodę na powiadomienie pt. "Gdy Twoja oferta lub ogłoszenie zostaną zakończone" powinienem takie powiadomienia dostawać. Zgadza się? No i dostaję, tyle tylko, że przy zakończeniu i ponownym wystawieniu licytacji, a nie ofert KT (tu jest info tylko o ponownym wystawieniu).
Z Twoich wyjaśnień wynika, że takich powiadomień nie powinienem dostawać w ogóle, z ustawień wynika natomiast, że powinienem dostawać je zawsze - tymczasem jest pół na pół.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Knowhere No to chyba coś popsuli albo nie doprecyzowali o jaki typ ofert chodzi 😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Ping😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Wybacz, wyjaśniam jeszcze jedną kwestię w tej sprawie i jak tylko otrzymam odpowiedź, wrócę do Ciebie z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ OK, dzięki za info, czekam zatem:)

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Minęło prawie 2 tygodnie - dowiedziałaś się już czegoś Ola, czy nadal trzeba czekać?😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Nie ma rozgraniczenia na licytacje, czy KT, więc jeśli dobrze Cię rozumiem, oczekujesz, że otrzymasz dwa, niezależne maile, a dostajesz jeden. Tak właśnie ma być, to zamierzone działanie.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Odnoszę wrażenie, że się nie rozumiemy. Ja niczego nie oczekuję, bo fakty są takie, że gdy kończy mi się licytacja, to dostaję dwa mejle - jeden z informacją o zakończeniu, a drugi z informacją o ponownym wystawieniu. Natomiast gdy kończy mi się oferta KT, to dostaję tylko jednego mejla - z informacją o ponownym wystawieniu oferty.
Tymczasem, wg tego co mam zaznaczone w powiadomieniach, powinienem zawsze dostawać dwa mejle, a wg tego co Ty piszesz, powinienem dostawać tylko jednego mejla. W obu przypadkach niezależnie od rodzaju wznawianej oferty).
Pytam więc już któryś raz: skąd ta niekonsekwencja w powiadomieniach?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Cały czas konsultuję i dopytuję właściwe osoby o tę kwestię. Żeby mieć 100% pewności po raz kolejny poprosiłam zespół techniczny o dokładne przenalizowanie tych powiadomień, więc jak tylko dostanę odpowiedź, wrócę do Ciebie z tym tematem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Kurcze, Ola, jeszcze tydzień i będzie miesiąc, a wiem tylko, że nadal nic nie wiem😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Musisz mi wybaczyć, pytałam i przypominałam się w Twojej sprawie, ale na razie nie mam nowych wieści. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów