anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy allegro zrobić coś z faktem, że kurier UPS notorycznie dolicza opłaty dodatkowe do przesyłek?

modomania7
#8 Zapaleniec#

Kurier UPS notorycznie dolicza opłaty dodatkowe za paczki, które takimi nie są. Sprzedajemy towar, który waży maksymalnie do 5kg. Zostaliśmy zmuszeni, aby korzystać z kuriera UPS. Od 1,5 roku mamy doliczane opłaty dodatkowe 4,99zł do paczki, ponieważ mamy paczkę nadwymiarową ponad 10kg. Sprzedajemy lekkie rzeczy więc nie ma takiej możliwości. Do każdej paczki mamy składać osobną reklamację. Nie mamy na to czasu więc przewoźnik regularnie nas okrada. Czy allegro ma zamiar coś z tym zrobić?  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  @ 

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

serwis-texas
#21 Demiurg#

@TomBanknoter  , @mdrogeria 

Kurcze, przeoczyłem to. Dziękuje bardzo 🙂

oznacz moderatorów

polcia56
#10 Popularyzator#

tak ale teraz mądrale wymyśliły ze automatycznie będą dodawać do cennika UPS -.-

oznacz moderatorów

polcia56
#10 Popularyzator#

Taka teraz jest kampania firm które współpracują z allegro. Wyłuda pieniędzy. DPD robi dokładnie to samo . Sam mam dużo takich dodatkowych opłat. Dzwonie do allegro to mnie odsyła do DPD, dzwonie do DPD , DPD odsyła mnie do allegro. Ale oni doskonale o tym wiedzą na wzajem.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@polcia56 to jest system wyłudzania dopłat od użytkowników- serwis ma możliwość takiego skonstruowania umów z przewoźnikami, by tych dopłat nie było

 

oznacz moderatorów