anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy API Allegro pozwala na monitorowanie cen w ofertach innych sprzedających np. na podstawie EAN?

phukrok
#9 Pomysłodawca#

Cześć, 

 

czy orientujecie się czy API Allegro pozwala na monitorowanie cen w ofertach innych sprzedających np. na podstawie EAN? W uproszczeniu chodzi o scenariusz w którym listujemy EAN i w oparciu o ten EAN otrzymujemy zakres cenowy danego produktu na Allegro i ID poszczególnych ofert innych sprzedających.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@phukrok Najlepiej zadaj to pytanie tutaj. Jeśli jest taka możliwość, nasi eksperci podpowiedzą jak to zrobić.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@nat_not Na takie istotne pytania dobrze by było udzielać szczegółowych odpowiedzi na publicznym forum . Po co wszyscy zainteresowani muszą zadawać te same pytania jak jedna publiczna wypowiedź rozwiązuje problem.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 Forum, do którego link przesłałam wyżej, również jest publiczne.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@nat_not Ok. choć szczerze nie byłem tam nigdy , co nie zmienia tego że tu również takie istotne zagadnienia powinny być rozwiązywane i jasne odpowiedzi by wiele pomogły .

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#13 Ambasador#

Wydaje mi się, że tak jest. Ja mam kilkanaście takich ofert co jak im zmienię cenę na najniższą w danym momencie to dosłownie po sekundzie inny sprzedawca (konkretnie dwóch wyczaiłam) obniża swoją cenę tego samego produktu o 1 grosz. Ostatnio sprawdzane wielokrotnie - nie chce mi się wierzyć że ktoś siedzi i ręcznie sprawdza i zmienia ceny dziesiątek artykułów o grosz, żeby jego cena była najniższa. 

oznacz moderatorów