anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy będzie dostępna opcja grupowego wznawiania ofert z licytacją?

darion1
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Czy będzie dostępna opcja grupowego wznawiania ofert z licytacją?

Wznawianie pojedynczych ofert jest bardzo czasochłonne. Proszę sobie wyobrazić ile będzie trwało wznowienie 1000 ofert...

Czy i kiedy będzie dostępna taka funkcja?

Proszę nie odpowiadać, że można wznawiać oferty "Kup teraz". Już to wiem...

Pozdrawiam, darion1

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@darion1 dzień dobry 🙂 Ofert z licytacją nie można wznowić, ale można wystawić podobną. Obecnie w zakładce Mój asortyment można wystawić ponownie tylko pojedyńczą ofertę, ale wkrótce będzie możliwe grupowe wystawienie podobnych ofert. Poinformujemy Was, gdy ta funkcja będzie dostępna. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

versus99
#7 Wielbiciel#

Witam ale kiedy będzie dostepna zrobiliście bubel i wszyscy na tym tracimy jak mam wznowić 2500 ofert ?????

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Podpinam się do tematu i czekam na odzew kiedy swoje aukcje będę mógł ponowić grupowo ,bo pojedynczo jest to czasochłonne i tracę i ja i wy. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@darion1 Nie ma takiej możliwości jeżeli chodzi o licytacje, temat poruszany wiele razy.

oznacz moderatorów

darion1
#8 Zapaleniec#

Przeczytaj proszę pytanie ze zrozumieniem. Nie pytam 'czy jest' tylko 'czy będzie'... 

oznacz moderatorów

dorjabbis
#9 Pomysłodawca#

Ty masz ponad 1000 aukcji. Ja na dwóch kontach mam ponad 5500 aukcji....

Nic ino płakać.

Oby "Dobra zmiana" została szybko naprawiona przez przywrócenie grupowego wystawiania aukcji.

oznacz moderatorów

bsylwek
#8 Zapaleniec#

Witam

Jak wystawić ponownie w Mój asortyment oferty z licytacją zakończone zbiorowo czyli chodzi o wystawienie kilka aukcji zakończonych na raz tak jak poprzednio. W poprzedniej wersji było Wystaw ponownie. Teraz nie mogę tej opcji znaleźć jak zostało przeniesione do Mój asortyment.  W kup teraz nie ma problemu klikam Wznów.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Nijak. Według allegro to ułatwi Ci pracę xD Ps mam ten sam problem ale że płakać nie będę to się śmieję...

oznacz moderatorów

bsylwek
#8 Zapaleniec#

Przecież to bez sensu co Allegro teraz wymyśliło z wystawianiem ofert zakończonych z licytacją. Teraz wypada pojedynczo wystawiać jako wystaw podobny i ukrywać te wystawione, podwójna ilość pracy.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Do tej pory można było ponawiać zakończone aukcje w pakietach ,teraz pozostaje się po gimnastykować i zamiast w danym dniu ponowić kilkaset aukcji to ponowi się kilkanaście lub kilkadziesiąt .Kiedyś allegro zachęcało do wystawiania w licytacjach teraz widocznie chce się tej formy pozbyć.

oznacz moderatorów

bsylwek
#8 Zapaleniec#

Podobno ta funkcja ma być przywrócona w ciągu miesiąca. Dla zainteresowanych tym szybkim wystawianiem wielu ofert z licytacją moje zgłoszenie pomysłu do Allegro i zostało już zaakceptowane. Proszę podbijać tą sugestię, im więcej punktów tym szybciej będzie wdrożone https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zg%C5%82o%C5%9B-sw%C3%B3j-pomys%C5%82/wystawianie-zbiorowo-ofert-z...

oznacz moderatorów

conroy
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, pod koniec kwietnia Mój asortyment zastąpi Moje oferty. Sprzedaję stare książki TYLKO W LICYTACJI. Aukcje wystawiam dwa razy w miesiącu. Nowa wersja nie dopuszcza zbiorowego wznowienia ofert. Jak mam tego dokonać? Sprzedaję prawie 2 tysiące książek więc wznowienie każdej książki pojedynczo jest nierealne. Proszę o wprowadzenie możliwości masowego wystawiania ofert w licytacji przed likwidacją "Moje oferty".
Pozdrawiam Piotr [edycja] - Antykwariat Conroy

conroy_0-1650885690152.gif

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@conroy Cześć. 🙂 Nie ma obecnie grupowej opcji wystawiania ponownie w zakładce Mój asortyment. Można jedynie wystawić ponownie pojedynczą licytację. Pracujemy nad tym, aby grupowa opcja również była dostępna. Rozwiązanie będzie wdrażane w ciągu najbliższych 3 tygodni. Wielkie dzięki za sugestię. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Przybywam do Was z dobrymi informacjami - opcja grupowego wznawiania ofert od dziś jest dostępna w zakładce Mój asortyment. 

Aby wznowić swoje licytacje wystarczy: 

  1. Przejść do zakładki Mój asortyment.
  2. Zaznaczyć licytacje, które chcecie wznowić.
  3. Kliknąć [wznów] na belce z opcjami grupowego zarządzania.

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów