anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś też ma taki problem z allegro ?

pc-connect_pl
#10 Popularyzator#

Podczas wystawiania aukcji , gdy wybieram jakąś opcję , na dole pojawia się komunikat " zapisywanie szkicu ofert " a potem informacja " nie udało się zapisać zmian " . Nie pozostaje żaden szkic więc nie mogę wystawić oferty na nowo. Nie wiem jak sobie z tym już poradzić bo to w zasadzie uniemożliwia mi ręczne wystawianie ofert. Podczas edycji ofert , wznowieniu nic takiego się nie dzieje, ale już podczas wystawiania podobnej aukcji już tak. Czy ktoś ma podobne problemy ? Pozdrawiam

oznacz moderatorów
41 ODPOWIEDZI 41

afan_com_pl
#2 Obserwator#

Dosłownie kilka minut (wypełnienie formularza, dodanie zdjęć i opisów max 5min) i zaraz wyskakuje błąd przy zapisie "Podczas wznowienia oferty wystąpiły błędy". Dokładnie tak jak opisane w pierwszym poście

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@afan_com_pl Nie wiem dlaczego u Was tak to działa (a właściwie nie działa), ja osobiście nigdy nie miałem takich problemów.
Był tu taki temat, gdzie OP miał problem z allegro w ogólności (koszyk etc., w każdym razie coś, z czym u siebie też się nie spotkałem), na żadnej przeglądarce mu nie działało (niby świeży OS postawiony), coś tam w końcu pokombinował na Firefoksie, że jako tako ruszyło. Później okazało się, że dostęp do neta w kompie ma przez tethering w smartfonie (co mogło być przyczyną, ale że nie odzywał się od co najmniej dwóch tygodni, to nie wiem czy i jak sprawa się rozwiązała).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów