anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś też ma taki problem z allegro ?

pc-connect_pl
#10 Popularyzator#

Podczas wystawiania aukcji , gdy wybieram jakąś opcję , na dole pojawia się komunikat " zapisywanie szkicu ofert " a potem informacja " nie udało się zapisać zmian " . Nie pozostaje żaden szkic więc nie mogę wystawić oferty na nowo. Nie wiem jak sobie z tym już poradzić bo to w zasadzie uniemożliwia mi ręczne wystawianie ofert. Podczas edycji ofert , wznowieniu nic takiego się nie dzieje, ale już podczas wystawiania podobnej aukcji już tak. Czy ktoś ma podobne problemy ? Pozdrawiam

oznacz moderatorów
41 ODPOWIEDZI 41

pc-connect_pl
#10 Popularyzator#

super , czekamy

oznacz moderatorów

audiolemon
#7 Wielbiciel#

https://www.youtube.com/watch?v=a_llgNr8kCA

 

Prosze zwrócić uwagę na pierwszą sekundę filmu w prawym górnym rogu wszystkie zmiany są zapisane i jeszcze jest OK. Potem wystarczyło podejrzeć a nie kliknąć cenniki i juz lipa. Trzeba robić cały opis, zdjęcia itp od nowa.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@audiolemon Lewy, dolny narożnik, 43 sekunda, błąd z cennikiem - sprawdź w cennikach co z nim jest nie tak.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

audiolemon
#7 Wielbiciel#

No wiem, ale jakie to ma znaczenie jak nie da sie nic już zrobić.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@audiolemon No widocznie ma znaczenie, skoro przez błąd w cenniku allegro nie chce wystawić oferty.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

audiolemon
#7 Wielbiciel#

No ale ja mam prawo zrobić błąd i go potem poprawić wybieając np inny cennik itp a tu już jest koniec musisz robic wszystko od nowa.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@audiolemon A jak wybierzesz najpierw inny cennik, a potem znowu ten opisany jako "cennik gratis", to co się dzieje?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

audiolemon
#7 Wielbiciel#

Nic. Dalej jest że nie udało się zapisać zmian.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@audiolemon Wejdź w edycję cenników https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-dostawy i sprawdź czy i co jest z nim nie tak.

Jakim cudem musisz robić wszystko od nowa, skoro taka oferta powinna być zapisana w szkicach?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

audiolemon
#7 Wielbiciel#

Co może być nie tak z cennikiem ? zanzaczone dwie fajki opłata z góry, opłata przy odbiorze za 0 zł max w paczce 1 szt. Poza tym raz działa a raz nie przeciez inne towary mam wystawiane tak samo.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@audiolemon Skąd mam to wiedzieć? Nie ja to programowałem. Ale skoro formularz wystawiania zgłasza Ci błąd cennika, to widocznie tam należy szukać przyczyny.
Możesz spróbować stworzyć nowy cennik z tymi samymi metodami dostawy, ale zapisać go pod inną nazwą i podstawić do tej oferty?

Swoją drogą, to były już tutaj co najmniej dwa takie wątki.
https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/problem-z-wystawianiem-nowych-aukcji/td-p/...

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/nieustanny-b%C5%82%C4%85d-przy-wystawianiu...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

audiolemon
#7 Wielbiciel#

Czyli jednak jest problem. Moge wystawiac aukcje z enginu sklepu internetowego, ale tutaj jest z tym jakis problem po stronie allegro a nie komputerów, przeglądarek czy antywirusów.

oznacz moderatorów

pc-connect_pl
#10 Popularyzator#

@Knowhere teraz próbowałem wystawić aukcję oczywiście bez rezultatu, gdy wszystko uzupełniłem na dole już widziałem informację iż nie udało się zapisać zmian, a potem gdy próbowałem wystawić aukcję pojawia się komunikat iż pojawiły się błędy, których nie ma . nic nie podświetloneall1.jpgall2.JPG 

oznacz moderatorów

audiolemon
#7 Wielbiciel#

Ale widać na tym filmiku, że wysypało się zanim jeszcze cokolwiek zmieniłem z cennikami. 

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@audiolemon
@pc-connect_pl

OK, jedyne co mi przychodzi do głowy, to sprawdzenie co się dzieje na przeglądarce z defaultową konfiguracją (czystym profilem). Oczywiście jeśli to dla Was nie problem.

https://sourceforge.net/projects/portableapps/files/Mozilla%20Firefox%2C%20Portable%20Ed./Mozilla%20...

Pobierzcie polską wersję FirefoxPortable_77.0.1_Polish.paf.exe
Jak widać to wersja portable,więc się jej nie instaluje tylko rozpakowuje do katalogu i uruchamia (nic nie namiesza w systemie).
Spróbujcie zrobić to samo na tej wersji przeglądarki i napiszcie jakie są rezultaty.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

audiolemon
#7 Wielbiciel#

OK sprawdzę to. Mam też nową wersję edge'a zobaczę na niej. Przeglądarke można też zresetować do "fabrycznych" ustawień. Dzięki za pomoc, choć uważam, że tez allegro powinno sie pochylic nad problemem. Zwłaszcza, że nie wszystkie aukcje sie tak sypią. czasami jest ok, ale wygląda to tak, ze nie znasz dnia ani godziny ;D

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@audiolemon No można, ale widziałem na filmiku, że masz tam trochę rzeczy, więc szkoda by było poświęcać konfigurację.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@audiolemon
@pc-connect_pl

I jak tam, coś sprawdzaliście pod tą portable'ową wersją Firefoxa?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

afan_com_pl
#2 Obserwator#

Mam ten sam problem. Jak szybko wypełnię okienka i wystawię aukcję to jest ok, ale gdy się przedłuża wystawianie, jak dodaje opisy, nie mogę wystawić oferty. Gdy uda się wystawić tak ofertę, edytuje ją i wtedy problem się nie pojawia przy zapisaniu, nawet jak wpisuje ręcznie opisy

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@afan_com_pl To raczej normalne zachowanie i to nie tylko na stronie allegro, a wszędzie tam, gdzie masz jakiś "input field". Nawet tutaj, na forum, gdy zbyt długo będziesz odpisywał na posta, to formularz w końcu straci ważność (powód: "idle time").

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów