anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można wyjść z sales center?

Client:68110491
#1 Nowicjusz#

Witam, działam na swoim koncie prywatnym, natomiast mam uprawnienia do wystawiania aukcji na koncie firmowym. Nic nie klikając (możliwe że kliknął ktoś inny) prawdopodobnie włączyło się sales center.
Normalnie wchodząc na asortyment wystawiony - chcąc wystawiać aukcje podobne działało wszystko super. Teraz mam komunikat " 

Przenieśliśmy Twoje narzędzia do Sales Center

Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w odrębnej przestrzeni dla sprzedających."
Jak z tego wyjść i mieć widok poprzedni? Proszę o jak najszybszą pomoc. @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:68110491 nie powrócisz, a w październiku mają to mieć obowiązkowo wszyscy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:68110491 Sales Center wdrażamy na stałe - stopniowo dla kolejnych grup sprzedających. Od końca października będzie to główna przestrzeń do zarządzania sprzedażą - zastąpi ona zakładkę Moja sprzedaż. 

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

foxsc1
#7 Wielbiciel#

Czy moglibyście przynajmniej zmienić sposób tłumaczenia? Sales Center jest standardowo w języku angielskim i po przetłumaczeniu strony na język polski tłumaczenie jest tak prymitywne, że aż się odechciewa. Nie przystosowaliście Sales Center do Polskich użytkowników? Zmuszacie użytkowników do tego "udoskonalenia" a w rzeczywistości utrudniacie nam prace.

oznacz moderatorów

edymar7674
#7 Wielbiciel#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Jak zmienić język na Polski w tym waszym wymyślę salesowym , nie każdy zna angielski , mam do wysłania paczki , I nie potrafię tego zrobić,  co mam anulować zakupy , czy zlikwidować konto , bo to jakaś kpina co robicie za nasze pieniądze,  I to nie małe. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@edymar7674 wyloguj się z ,,Salcesonu w Centki ,, u góry po prawej stronie będziesz miała przycisk do zmiany języka 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@edymar7674 język możesz zmienić będąc już w Sales Center. Aby to zrobić, z menu po lewej stronie ekranu, rozwiń część przy Twoim loginie i wybierz "change language", ustaw polski i kliknij "change".
@foxsc1 tłumaczenie jest "prymitywne", jeśli korzystasz z tłumaczenia w przeglądarce, gdy zmienisz ustawienia języka w Sales Center, wszystko będzie poprawne. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

foxsc1
#7 Wielbiciel#

Dziękuje. Do tej pory już dawno to rozgryźliśmy. Co nie umniejsza faktu, że SC wcale nie jest jakimś ulepszeniem. Pozdrawiam

oznacz moderatorów