anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy rok to wystarczająco długi okres czasu do usunięcia zgłaszanego kilkukrotnie błędu?

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Grubo ponad rok temu pisałam tutaj o błędzie który pojawia mi się co jakiś czas podczas wystawiania ofert. Jako osoba prywatna nie mam mozliwości wystawiania faktur więc okienko do " zaptaszkowania " tekstu " wystawiam fakturę VAT " jest  NIE AKTYWNE. Tymczasem co jakiś czas po ostatecznym zatwierdzeniu aukcji do wystawienia otrzymuję komunikat:

 Niepoprawnie wypełniony formularz - Prowadząc sprzedaż na koncie zwykłym (nie zarejestrowanym jako konto firma), nie możesz deklarować opcji wystawienia faktury w warunkach oferty.

Nie korzystam z żadnych programów zewnętrznych do wystawiania, więc nikt i nic nie powinno tego powodować, a jednak. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Czyli  zrzut na którym wyraźnie widać sprzeczność gdyż Jest widoczny komunikat że " nie wystawiam faktur VAT."

Oraz jednocześnie komunikat że " Niepoprawnie wypełniony formularz. Prowadząc sprzedaż na koncie nie zarejestrowanym jak konto FIRMA nie możesz deklarować wystawiania faktur.
To moja wina?

Może niech się zdecydują ci którzy mają się tym zająć co potrzebują i co chcą żeby im wysłać. 

Najpierw miał to być zrzut z widocznymi komunikatami, wysłałam.

Potem, po otrzymaniu informacji :  "Zespół techniczny zajmie się ponownie Twoim zgłoszeniem, kiedy prześlesz zrzuty ekranu z widokiem całego formularza sprzedaży lub filmik, o czym już pisałyśmy". 

 Zrzut ekranu z widokiem całego formularza wystawiania, jak widać wyżej wysłałam. 

Teraz ponownie mają to być zrzuty umożliwiające weryfikację, czyli jakie?  Tam nie ma co weryfikować. Trzeba odnaleźć miejsce gdzie został " skopany" skrypt wystawiania i zmienić zapis, a to już jest broszka informatyków. Mogę dać im pełny dostęp do konta jeżeli miało by to w czymkolwiek pomóc.

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

 @nat_not 

I  w końcu informatycy doszli do tego co ma się znaleźć na zrzucie? Tu:

04-06-2024.jpg

 

następny, dzisiejszy przypadek z godziny 14,42. Chyba dość wyraźnie widać informację że nie wystawiam faktury oraz komunikat systemowy że nie mogę deklarować jej wystawienia. Co jeszcze jest potrzebne aby wreszcie tę sprzeczność mozna było wyeliminować?

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Jak widać rok to stanowczo zbyt krótki okres czasu na rozwiązanie prostego zdawało by się problemu. Dziś mam następny " kwiatek" z tej samej serii. 

25-08-2024-14-33.jpg

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

 

A właściwie serię podobnych kwiatków. Na razie doszłam do 20 aukcji których nie mogę wystawić ze względu na sprzeczne informacje pojawiające się w formularzu, co widać powyżej.

oznacz moderatorów