anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy wy też macie coraz mniejszą sprzedaż?

SmartShop21
#1 Nowicjusz#

Czy wy tak samo odnotowujecie w ostatnich tygodniach spadek sprzedaży? U mnie jak coś fajnie się sprzedawało to nagle po dobiciu do pewnego sufitu cofało się do kilku, kilkunastu sztuk miesięcznie. Niekiedy z dnia na dzień sprzedaż spadła do zera. Zatowarowałem się w produkt, który schodził mi bardzo dobrze i nagle sprzedaż upada. Dodam, że nic nie zmieniałem w aukcji i oceny pozostały takie same. Nie wiem czy jest to wina spadku ilości klientów czy konkurencja. Swoje produkty mam z reguły wysoko w listingu i nie mam pojęcia co jest nie tak. Czy allegro nagle ogranicza widoczność aukcji. Systematycznie zwiększam wydatki na reklamę, żeby podbić wyświetlenia. Wszystko na marne. Nic to nie daje. Jestem ciekawy czy inni mali sprzedawcy doświadczają tego samego. Moim zdaniem w zeszłym roku o wiele łatwiej szło ze sprzedażą.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak ktoś "duży" widzi co innym dobrze schodzi to robi wszystko by mieć ten sam asortyment w lepszej cenie lub bardziej widoczny dzięki dodatkowym opłatą. Tak drobni sprzedawcy tracą swoje firmy a tu bardzo łatwo dzięki katalogowi i zasadą regulaminu.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@SmartShop21 porównując kwiecień do maja mam wzrost sprzedaży o 70 % 😉 ani z promowań ani z ADS allegro nie korzystam 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów