anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy z moim kontem wszystko OK?! nagły spadek sprzedaży...

appleofsodom
#9 Pomysłodawca#

witam; mam pytanie i prośbę - czy ktoś może sprawdzić czy moje konto formowe jako sprzedawcy działa poprawnie; wszystko z powodu nagłego spadku sprzedaży; dosłownie od dzisiaj całkowity brak zamówień... ostatnie miesiące szedłem jak burza dosłownie a tu dzisiaj zonk - nic, totalne zero sprzedanych ofert; podobno były już takie akcje, ludzie o tym piszą ale mnie to nigdy nie spotkało, w zasadzie nic nie nabroiłem, 100% pozytywne opinie, super sprzedawca, odpowiadam na czas na wiadomości itd,; czy da się z tym coś zrobić czy po prostu czekać aż coś samo ruszy?! dziękuję i pozdrawiam

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

W zasadzie jak wszystko dobrze, komentarze i SS to trudno żeby ktoś zaradził.🤗

oznacz moderatorów

appleofsodom
#9 Pomysłodawca#

dziękuję za słowa otuchy ale przykro się na to patrzy jak tak nic się nie dzieje...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@appleofsodom raczej nie czekaj , przyszedł czas na zmiany , po mojemu już nawet trochę za późno na reakcję , szybko tu się nie zmieni , a najprawdopodobniej wcale .

oznacz moderatorów

appleofsodom
#9 Pomysłodawca#

co masz na myśli?

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

zobacz co się zadziało po produktyzacji. po obowiązkowym katalogowaniu. po błędnie działającej wyszukiwarce, po braku wyszukiwania po opisach. nic nie idzie znależć. jak juz znajdziesz i paczka jet wysłana, to losują ci kuriera, który to będzie wiózl. promowanie na siłe gniota, którym jest zielony przewoźnik. 

Rosnące ceny towarów - koszmarne opłaty nakładane na sprzedających. Coraz lepsze powody blokowania i zamykania kont sprzedających

oznacz moderatorów

appleofsodom
#9 Pomysłodawca#

pewnie masz rację, ale żeby tak nagle? ciach i koniec?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście i to widać gołym okiem że zmiany na Allegro nie są przemyślane, wręcz katastrofalne, Inna prawda jest taka, tu mniej ma wpływa na sprzedaż na Allegro ale ma- Polacy kupują mniej i dość sporo spadła sprzedaż.

oznacz moderatorów

appleofsodom
#9 Pomysłodawca#

znalazłem identyczny post z wrześniaScreenshot 2024-10-22 at 19-10-57 Nagły spadek sprzedaży - Społeczność Allegro - 867648.png

oznacz moderatorów

Starkrak
#10 Popularyzator#

Na allegro sprzedaż spada a na innych platformach rośnie. Wielu "niemiło" potraktowanych przez allegro sprzedawców przeniosło się na alternatywne platformy. Dlatego inne portale zaczynają posiadać większą różnorodność towaru niż allegro i przyciągają tym klientów.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Starkrak tu masz rację dziś 0 sprzedaż a na Er i już dwa wpadły 😄 ale ogólnie dziś jakaś zwieha w sprzedaży w sklepie też mizernie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów