anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy zauważyliście spadek sprzedaży?

aknb2006
#7 Wielbiciel#

WITAM,

Od momentu kiedy jest inwazja na Ukrainę sprzedaż znacznie spadła czy u Was też to odczuwacie ?? 
Myślicie że ludzie boją się o swoje środki... ?

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31

Client:100160870
#12 Orędownik#

@kostas11  Co jest powodem spadków sprzedaży? może to że nie można w tym momencie zapłacić za zakupy inaczej niż blikiem. U dwóch różnych sprzedawców to samo. Ostatnio znowu blika nie było. To jakaś rzeźnia a nie portal sprzedażowy.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  możecie sprawdzić co się dzieje czy to prawda że kupujący mają problem z płatnością ? u mnie od czwartku od godziny 11 nie mam żadnego zakupu co się nigdy nie zdarzało, dodam że w sklepie internetowym żadnych spadków i zmian 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

MescotCompany
#12 Orędownik#

Jak masz sklep internetowy, to po co sprzedajesz na Allegro?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@MescotCompany bo inny klient jest na allegro a inny w sklepach internetowych, kilka lat temu próbowałem stałych klientów przeciągnąć z allegro rabatami itp. do tej pory kupują na allegro, z kilkoma rozmawiałem i powiedzieli nawet są w stanie zapłacić więcej bo mają wszystkie zakupy w jednym miejscu 🙂

Dziwne masz podejście, aktualnie wchodzę na kolejny serwis a ostatnio miałem zaproszenia z innych marketplace tylko czekam na integrację ze sklepem 🙂  

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 nie mamy takich zgłoszeń. Jedyna informacja to mogły występować problemy z BLIKiem, ale jest to informacja z dzisiaj. Sama sprawdziłam przed chwilą i udało mi się opłacić zamówienie BLIKiem, więc problemy były chwilowe.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@kostas11 W numizmatyce i podobnych kategoriach kolekcjonerskich aby był duży zbyt trzeba mieć dostęp do unikatowych i poszukiwanych okazów ,a z tym jest coraz trudniej .Wystarczy że pojadę na jakiś większy rynek gdzie kiedyś można było dożo ciekawych rzeczy kupić ,teraz mało co mają ,a jak już coś jest to się nie opłaci kupić .Do sklepu też coraz mniej przynoszą a i u konkurencji w sklepach okazyjnie coś kupić jest coraz mniej osiągalne. Dobry towar robi dobry handel ,jak go nie ma to i zbyt spada.

oznacz moderatorów

Newday5
#11 Animator#

Poproszę o informację jaka jest alternatywa?

oznacz moderatorów

MescotCompany
#12 Orędownik#

To dopiero początek... Będzie jeszcze gorzej

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@MescotCompany Dobrze już było, teraz nadejdą chude czasy, niestety.😖

oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

to nie Ukraina winna, to już się dzieje od jakiegoś czasu. W PL jest tak fantastycznie i jest taki dobrobyt że ludziom nie chce się kupować, do tego kolejne podwyżki na tym dziadoskim portalu - kraj miodem i mlekiem płynący

 

oznacz moderatorów

MescotCompany
#12 Orędownik#

Czas się stąd zawijać

oznacz moderatorów

Hoth24BrickStore
#9 Pomysłodawca#

zycie

oznacz moderatorów