anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dla czego oferta sprzedała się taniej?

GIGAE-Commerce
#8 Zapaleniec#

Hej, dostałem zamówienie na 2 produkty, on kosztuje u mnie 38,99 zł, wchodzę na baselinker, i widze że sprzedało się w cenie 26,56, nie mam monet na taką sumę a monety się pobrały (opłata za nie), i prowizja jest jak od pełnej kwoty... Ta oferta nie bierze udziału w kampaniach lub programach, i na 2 produkt nie mam zniżki, dopiero na 3 zakupiony. Dla czego tak jest? Ito chyba nie pierwszy raz, bo często mi się nie zgadzają kwoty jak wypłacam

identyfikator zamówienia

b531af00-3d68-11ef-8b20-456186479616

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

GIGAE-Commerce
#8 Zapaleniec#

albo zobaczcie, ten produkt kosztuję u mnie 28,99. Prowizje pobrało 5,90! To jest blizko 20% Dlaczego tak jest?

96b20540-3d4d-11ef-845f-31ffd1155a00

I to taj się dzieje nie na jednej jeszcze ofercie...

oznacz moderatorów

GIGAE-Commerce
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

Biale_Stokrotki
#12 Orędownik#

widzę ze w większości ofert albo i wszystkich masz widoczne kupony na 5 zł

oznacz moderatorów

GIGAE-Commerce
#8 Zapaleniec#

To nie ma znaczenia, te kupony są chyba od 100 zł, i nikt z nich nie korzystał, mam napisane ze skorzystało 0 osób 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@GIGAE-Commerce Oferta, w której dokonano zakupu we wskazanym wyżej zamówieniu, została przez Ciebie w strefie okazji do letniej wyprzedaży. Widać to w zakładce "kampanie i programy". 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

GIGAE-Commerce
#8 Zapaleniec#

Aa okej nie zauważyłem, a np ten drugi przypadek? Zauważam czasami że bierze 15-20% prowizji, a te oferty nie mają wyróźnienia, i żadnych innych czynników podwyższających prowizje, i są we właściwej kategorii

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@GIGAE-Commerce Sprawdziłam to w kalkulatorze opłat dla wskazanej w zamówieniu oferty:

w_kiwi_0-1720524032165.png

Taki kalkulator znajdziesz tutaj

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

GIGAE-Commerce
#8 Zapaleniec#

No właśnie się nie zgadza, ja mam abonament za 200 zł, mam nie mieć tej opłaty 1 zł, a prowizje pobrało aż 5.90, jak drugi raz dziś kupili to było o pare groszy mniej ale wciąż za wysoko, i sprawdziłem ze bierze za dużo praktycznie z każdej sprzedaży 

oznacz moderatorów

GIGAE-Commerce
#8 Zapaleniec#

Napisałem w tej sprawie już do supportu

oznacz moderatorów