anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego allegro jest tak spóźnione ?

mazurkur439
#12 Orędownik#

Ostatnio nacisnąłem przycisk "subskrybuj" przy filmiku instruktażowym Allegro. Zaraz potem dostałem powiadomienie o kolejnym, o tym jak szybciej wprowadzać produkty. Zainteresowałem się i odkryłem, że portal doszedł już do momentu wykorzystywania kodów EAN do... Ale proszę "można użyć skaneru, którego można podłączyć do komputera"? Ciekaw jestem niezmiernie czy tylko mnie to trochę zaskoczyło? Chciałbym wiedzieć czy tylko ja wiedziałem jak szybciej wprowadzić produkty już dawno temu? I proszę wytłumaczyć mi po co jest do tego skaner "którego można nawet do komputera podłączyć"? Doprawdy nie rozumiem, kto tu z kogo... drwi?, robi debila? Chciałbym wiedzieć ile w ogóle osób wie o czym piszę? Przecież ja już od dawna robię to i przyznam, że pomysł że skanerem mnie zaskoczył. Jak można tak skomplikować wprowadzanie produktów? I po co to robić? Ktoś ma skanery do sprzedania? Czy to spisek?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mazurkur439 Cześć. Kody EAN można wprowadzić na dwa sposoby. Można je wpisać ręcznie lub skorzystać z czytnika kodów kreskowych. Co właściwie wzbudza Twoje oburzenie? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Chciałem wiedzieć, czy ktoś używa trzeciego sposobu? Bo ja to robię od dawna i myślałem, że sposób ten jest powszechnie znany.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Telepatia ?

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Właściwie nie jestem pewien jak to zaliczyć. U mnie wpisanie kodu wymaga dwóch kliknięć. Obawiałem się, że nikomu nie przyszło do głowy. Jak to wytłumaczyć. Zrobiłem eksperyment jeśli pokażę to zupełnemu laikowi, kazał nazywać się programistą, czy to wydaje mi się oczywiste i niby potwierdził, ale klikał cztery razy i przekonywał, że to nie ma znaczenia, ale pomysł żeby łączyć to że skanerem, to już nie chciałem go obrażać. Może chodzi o ten pogląd, że nawet małpy używają narzędzi, po to ten skaner?

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@mazurkur439 Ja wiem ze jest piątek, zmęczenie , zaraz weekend itd. Ale albo ja jestem za bardzo zmeczony albo Ty piszesz w sposób jeszcze bardziej zawiły niż regulamin allegro. " pokazałem to laikowi..." "klikał cztery razy..."  itd itp ale nic nie napisaeś o swoim genialnym sposobie wprowadzania. Wiec ja osobiście za Ch....iny nie moge zrozumieć o co Ci chodzi 😞

Moze zbyt zmęczony jestem 

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Ojej przepraszam. Już od jakiegoś czasu myślę, że warto opisać, bo to trochę szyderczo zabrzmiało. Już piszę. Zmierzyłem i zajmuje mi to 2,22 minuty, nie wiem czy dużo. Wpisuję książki. Dodaje opis jeśli pochodzi od wydawcy i tylko dopisuję informacje o konkretnym egzemplarzu, który wystawiam i oczywiście ze dwa swoje zdjęcia, bo to pojedyncze egzemplarze, i wszystko to na telefonie. Może to tłumaczy dlaczego się tak dziwię z tym skanerem. Powinienem sprawdzić jak to wygląda w przypadku **piiip** i **piiip**, ale jestem pewien, że nie potrzeba tam skanera. Ale jak tylko wyślę te wszystkie zamówienia to obiecuję to sprawdzić i zdać relację jak to jest u nich, proszę zrozumieć pewnie trzeba konta pozakładać i muszę, to zrobię testy przy okazji. Obawiam się, że jak będę opisywał wszystko co klikam to nikt i tak nie zrozumie, a trwać to będzie o wiele dłużej i sam proces. Pokazać byłoby łatwiej i zajmuje to 2,22. Serdecznie przepraszam za to że tak kpiąco brzmiałem, dziękuję w ogóle za reakcje. Naprawdę mam problem z komunikacją, będę się starał. 

oznacz moderatorów

FishBeat
#12 Orędownik#

Och lol 🤣 "Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem..." Przeprowadź dokładną analizę tekstu, oraz zinterpretuj słowa autora (to cytaty z wykopu).

Dla niewtajemniczonych, oryginał https://www.youtube.com/watch?v=XU14gfH0LEs 

... miłego weekendu   😉😀😁😂🤣

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Coś słyszałem o jakimś miejscu, których użytkowników nazywa się "wykopkami". Proszę napisać czy dobrze rozumiem, że to inna nazwa  "buraków"? 

Obejrzałem i bardzo dziękuję za porównanie do tego chłopaka, którego uważam wręcz, za "geniusza". Taką wybitnie utalentowaną, świadomą, z poczuciem humoru.... Dziękuję nie jestem godzien. Do pięt nie dorastam .

... miłego weekendu.

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Od półtora roku wprowadzam EAN nie posługujac się "skanerem, który możena podłączyć nawet do komputera", ani nie wpisuje go ręcznie. Opisałem już to w innym miejscu, ale chciałbym, żeby więcej osób się o tym banalnym sposobie dowiedziało. Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę nawet nagrać filmik. Może nawet dla Allegro byłoby to w jakiś sposób korzystne. Jestem do dyspozycji.

Ps. Mam nadzieję, że moi klienci wybaczą, że zajmuje się takimi sprawami zamiast wysyłać im moje książki. Rok i dziewięć miesięcy temu dużo bym dał za takie informacje. Zupełnie na niczym się wtedy nie znałem i niczego nie wiedziałem i straciłem mnóstwo czasu na jakieś akademie i filmiki instruktażowe produkowane przez Allegro. Zupełny bezsens.

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Nie potrzeba skanera. Wystarczy telefon, skanuje kod, który automatycznie jest umieszczany w schowku. Nie trzeba ręcznie go wpisywać, wystarczy wkleić.

Proszę mi nie mówić, że nikt na to nie wpadł. 

oznacz moderatorów