anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro nic nie robi z nieuczciwym kupującym?

mycha-x
#7 Wielbiciel#

Jestem zirytowana i zawiedziona działaniami Allegro. Sprzedałam książkę, przedmiot bardzo tani, bo koszt to zaledwie 5 zł. Kupująca anulowała zapłatę. Czekałam, może nie miała pieniędzy, może coś się wydarzyło,. W końcu niestety zapomniałam o sprawie, bo przecież to w sumie drobiazg. Dzisiaj dostaję od tej osoby [edycja] negatywny komentarz. Prosiłam Allegro i usunięcie tego komentarza, bo przecież jak byk wisi, że klientka wycofał się z zakupu, ale co ciekawe, pomimo negatywnego komentarza, napisała, że towar zgodny z opisem. Niestety, Allegro jak zawsze nic nie może, bo minęło 45 dni i już nie mogę prosić o zwrot prowizji, a bez tego ich durny system (a może zła wola) wszystko blokuje. Czyli nie dość, że klient jest zwykłym oszustem, to ja mam przez niego spaprane konto, a Allegro oczywiście ma wszystko gdzieś. Sprzedających, jak im nie zapłacą prowizji, potrafią doprowadzić do porządku. Kupujący mają raj, a zwłaszcza wyłudzacze, albo konkurencja, która w taki sposób, bez jednego grosza, może robić co chce. 

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

pinkpink11
#12 Orędownik#

@SanexHurtowBHP opis oferty powinien dotyczyć wyłącznie oferowanego produktu. Ten wygląda jakby to kupujący mógł wybrać pojemność.

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

w tytule i w opisie pisze 250 ml czyli takiej pojemności tyczy się aukcja, a w opisie ze są dostępne też inne pojemności .

oznacz moderatorów

pinkpink11
#12 Orędownik#

To jest już Twój błąd w opisaniu aukcji.

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

jak może być mój błąd jak w opisie o jaką pojemność chodzi aukcja pisze 250ml tak samo jest w tytule allegro 250ml. Allegro przyznało mi rację pierwsza aukcja telewizorów równie dobrze klient może napisać ze chce meble do telewizora to co jest na zdjęciu 10595225110 chodź pisze ze aukcja tyczy się telewizora 

oznacz moderatorów

MODECOM_STORE
#8 Zapaleniec#

coś tu nie gra, po pierwsze jeśli kupujący nie dokonał płatności i następnie wystawił komentarz negatywny, piszesz do Allegro i kasują negatywa, nie ma innej możliwości. Temat nr.2 prowizja, skoro nie było dokonanej wpłaty to z automatu otrzymujesz od Allegro zwrot naliczonej prowizji. Po trzecie, dyskusja w temacie książki za 5zł, ludzie czy wasz czas naprawdę jest tak mało cenny aby sobie głowę zawracać towarem za 5zł ?

oznacz moderatorów

MescotCompany
#12 Orędownik#

@MODECOM_STORE są ludzie i parapety

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

spakowanie paczki koszt pakowania czas później zwrot przyjęcie towaru formularz zwrotu i korekta fv koszt to około 3-5 zł może mało ale jak sobie zrobisz to na 50 zwrotów w ciągu miesiąca pomnożysz rocznie to jest 2400 zł rocznie czy to mało .Odpowiedz sobie na te pytanie chyba w handlu nie robisz .

oznacz moderatorów