anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro wciąż coś zmienia?

musicman76
#12 Orędownik#

Wczoraj zmienili sposób nadawania przesyłek w rezultacie pół dnia nie można było nadać przesyłek, później jak już zacząłem nadawać nowym sposobem Allegro coś się popier..ło i połowę przesyłek mi nie nadało no zgrozo ! Teraz przełączam ciągle na stary sposób nadawania przesyłek bo dobrze działa i do niego się przyzwyczaiłem czy te Allegro może skończyć wreszcie z tymi zmianami, wyrzucić na bruk tych co nad tymi zmianami ciągle myślą a za to obniżyć prowizje dla sprzedających ? NORMALNIE MASAKRA z tą platformą !

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30

kashmir22
#9 Pomysłodawca#

W nowym wysyłam z allegro nie mogę zmienić urzędu nadania (poczta) zaś w starym wysyłam z allegro nie mam takiego problemu.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kashmir22 Dla przesyłek Poczty Polskiej należy wskazać Urząd nadania, który będzie się zgadzać z tym, który jest wskazany w umowie:

ko_alka_1-1642099682878.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kashmir22
#9 Pomysłodawca#

ale ja nie mam umowy z pocztą, to co mam zrobić?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kashmir22 Czy mogę prosić Cię o zrzut ekranu Twojego widoku z WzA? Czy pojawia się jakiś komunikat, że nie możesz zmienić urzędu nadania PP? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kashmir22
#9 Pomysłodawca#

Już nadałam przez starą wersję. Ale gdy wcześniej chciałam przez nową to wyświetlił się główny urząd pocztowy w moim mieście 5km ode mnie) i gdy chciałam zmienić na urząd: FUP CHEŁM 1 zamiast UP CHEŁM 1 to wyświetlił się komunikat: wystąpił błąd, support został poinformowany  czy jakoś tak. Niestety nie zrobiłam wtedy zrzutu, po prostu przeszłam do starej wersji wysyłam z allegro. Tam takiego problemu nie ma. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kashmir22 Rozumiem - jeśli był to błąd, to z pewnością zostanie naprawiony 🙂 W razie kolejnego incydentu (którego mam nadzieję nie będzie) zgłoś się do nas 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kashmir22
#9 Pomysłodawca#

Dobrze, dziękuję 🙂

oznacz moderatorów

musicman76
#12 Orędownik#

Po prostu przywróćcie starą wersję, w starej wersji był tylko jeden minus że na etykietach nie drukowała się nazwa przedmiotu którego dotyczy etykieta, wprowadźcie tylko to do starej wersji a nową w ogóle skasujcie bo to jest nietrafione badziewie, które zamiast polepszać to bardzo pogorsza pracę.

oznacz moderatorów

musicman76
#12 Orędownik#

Proszę mi napisać jak w tym waszym nowym panelu mogę zmienić nazwę adresu kupującego bo ma wpisany za długi adres, znów będe miał punkty karne w jakości sprzedaży bo zmieniacie co dobrze działało na jakieś gów...o !!!!!

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Proszę napisać gdzie, w nowym panelu mogę zrobić szablon paczki w DPD ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ALCkow Cześć. W tym momencie nie ma takiej opcji, ale w planach jest udostępnienie możliwości kopiowania wpisanych danych do kolejnych przesyłek i zamówień.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów