anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro wprowadza nowe formy dostawy do moich ofert.

TrustUsEvery
#8 Zapaleniec#

Mam takie pytanie, dlaczego Allegro znowu wprowadziło nowe formy przesyłek do moich ofert. Mam oznaczone ze przesyłka kosztuje 170 zł, jest to przesyłka, paleta o wadze 250kg, a Allegro dodało odbiór w punkcie, w dodatku SMART gdzie przesyłka kosztuje 0zł. Jestem bardzo ciekawy jak np. mały sklepik, który jest punktem ma przyjąć taką euro paletę. Za każdym razem pojawia się ten problem. Za każdym razem muszę 290 ofert zmieniać cenniki, które dodatkowo musze OD NOWA USTAWIAĆ, ponieważ aktualnych nie ma możliwości modyfikować.... Plus muszę opłacić z własnej kieszeni przesyłkę lub dzwonić do klientów i wyjaśniać sytuację. Za każdym razem to dzieję się, kiedy allegro dodaje nowe formy przesyłek. Co mogę zrobić aby allegro przestało dodawać do moich ofert nowe formy przesyłek. Proszę o pomoc. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

AlePiesio
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@TrustUsEvery  Może źle podpiąłeś cenniki. Jak sprzedaję tyle lat nigdy nie zdarzyło mi się, żeby Allegro samo dodało jakieś dostawy.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

TrustUsEvery
#8 Zapaleniec#

Tak, tym razem był to nasz błąd, jak powiedziałeś źle przypiąłem cenniki. Ale kiedy UPS wchodziło z SMART, UPS POBRANIE, jak Boga kocham, nie wykonaliśmy żadnych czynności, nic nie zrobiliśmy a forma dostawy została dodana do przesyłek nawet powyżej 30KG. Nie wiem, czy jakiś błąd popełniamy, czy czegoś nie odznaczyliśmy aby nie wykonywało to automatycznie, naprawdę nie wiem. 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@TrustUsEvery   Weszłam w pierwszą lepszą Twoją aukcję :

https://allegro.pl/oferta/zawiesie-lancuchowe-kontenerowe-4c-4-25t-4m-atest-10213555482

Towar waży blisko 30 kg a masz ustawiony odbiór w punkcie gdzie waga przesyłki jest do 20 kg.

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

TrustUsEvery
#8 Zapaleniec#

Sprawa została wyjaśniona po części, tym razem to był nasz błąd, lecz kiedy UPS wchodziło, nic nie zrobiliśmy a forma przesyłki została dodana do naszych ofert, do ofert, gdzie przesyłki ważyły powyżej 30KG.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@TrustUsEvery   Ustaw porządnie cenniki i patrz uważnie co podpinasz i do czego 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów