anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego kliknięcie numeru przesyłki kieruje mnie do pustej strony?

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  dlaczego z zakładnki ,, zamówienia ,, klikając w numer przesyłki kieryje mnie na takiego oto ZONK-a ? , oczywiście problem dotyczy tylko łonów 

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria czy problem wciąż występuje? Jeśli tak, to poproszę numer zamówienia. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@la_nika yhmmmm , występuje b657de40-2337-11ef-96b4-15d15a319cf4 , 6f08e130-2330-11ef-96b4-15d15a319cf4 , tylko Łony , z pozostałymi przewoźnikami nie ma problemu , uprzedzę .... ciacha czyszczę codziennie rano  , to samo z Operą i Chrome 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria a czy mógłbyś podesłać nagranie ekranu na spolecznosc@allegro.pl
W systemie wszystko wygląda prawidłowo, a Dział techniczny na 100% poprosi o nagranie ekranu z błędem albo chociaż zrzuty z widocznym pełnym ekranem (z paskiem z adresem strony oraz godziną i datą). 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@la_nika jeszcze lepiej , po klikniećiu w link takie cudo wyszło , załączam z paskiem 

Zauważyłem ,że ikonka paczki przy zamówniu jest jaśniejsza niż zwykle 

obraz_2024-06-06_181613706.png

obraz_2024-06-06_182403108.png

i pozostałe również z paskiem 

obraz_2024-06-06_181715084.png

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria oki, a jeszcze dopytam czy możesz sprawdzić inną przeglądarkę?
Komunikat z pierwszego zrzuty wskazuje na potrzebę reinstalacji Firefoxa. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@la_nika @la_nika Opera ,  Firefox został dawono odinstalowany  ,sprawedzałem również na Chrome , jest to samo , znowu mi zajumacie punkty za nieterminowe nadanie , ech.... jeszcze DHL-ki się nie przedawniły .

Ten problem występuje tylko przy Ups - One , w przypadku DPD jest status prawidłowy 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria okeeej, ale musimy tutaj wyjaśnić parę rzeczy, bo się pogubiłam. 
Zamówienia które podałeś b657de40-2337-11ef-96b4-15d15a319cf4 , 6f08e130-2330-11ef-96b4-15d15a319cf4  zostały już nadane i są to Allegro One DPD i Allegro One UPS. 
Dlaczego mielibyśmy za to jumać punkty? 
Sprawę przesyłki nr  A000PF11R3 wyjaśniamy w osobnym wątku. 
Gdy klikasz przy zamówieniu nr b657de40-2337-11ef-96b4-15d15a319cf4 "nadaj przesyłkę" pojawia się pusta strona? Czy gdy klikasz "szczegóły"? 


   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@la_nika dlatego ,że przy zamówieniu UPS nie występuje w histori / zrzut / nadanie 

Pusta strona pokazuje się po kliknięciu w ikonę paczki i następnie w numer przesyłki co zwykle przekierowuje do strony monitorowania 

oznacz moderatorów

meduza
#12 Orędownik#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   taka sama sytuacja przesyłka A000PFDJI8

 

meduza_0-1717694557718.png

meduza_1-1717694668225.png

 

oznacz moderatorów

musashi2007
#13 Ambasador#

@mdrogeria @meduza @la_nika Sprawdziłem i u mnie też tak samo jak piszecie. Przy zamówieniach po kliknięciu w ikonę przesyłki, a następnie w numer przesyłki wyskakuje ten sam komunikat. Dotyczy Allegro One UPS/DPD. Zarówno paczek nienadanych jak i nadanych.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria @musashi2007 @meduza domyślam się, że ma to związek z problemami technicznymi ze stroną do śledzenia przesyłek
W każdym razie zgłosiłam to i nie wpływa to na nadawanie przesyłek. Numery zamówień i przesyłek jakie podaliście zostały nadane i widzimy to w systemie. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

meduza
#12 Orędownik#

i działa  🙂

 

oznacz moderatorów