anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego konto firmowe nagle stało się prywatne?

MAMY ROZWIĄZANIE!
appleofsodom
#9 Pomysłodawca#

witam,

dzisiaj przypadkiem stwierdziłam że moje konto firmowe kupujący widzą jako prywatne, kiedy wejdę w ustawienia serwisu wszystko jest bez zmian - nadal widniej konto firmowe i dane firmy, czy przyczyną może być nieuregulowany rachunek allegro? dziwna sprawa, sprzedaję jako firma już kilka lat a tu dzisiaj taka niespodzianka...

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

________
Κώστας
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@appleofsodom Twoje konto było firmowe i zweryfikowane do 30 sierpnia 2021 roku (wtedy zostało zmienione na prywatne) tego samego dnia zostało przekształcone z powrotem na firmowe, ale nie przesłałaś skanów do weryfikacji, dlatego nie było zweryfikowane. 
Zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 28 maja 2022 powinny zmienić się przepisy związane z ochroną konsumentów. Dotyczy to między innymi informacji czy sprzedający jest przedsiębiorcą. 
Dokumenty do weryfikacji załącz proszę tutaj. Poproszę o informację czy masz taką możliwość, ponieważ możliwe, że konieczne będzie odblokowanie wniosku. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
appleofsodom
#9 Pomysłodawca#

bardzo proszę o odblokowanie możliwości przesłania wniosku ponieważ pod wskazanym linkiem nic się nie wyświetla

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@appleofsodom poprosiłam o to odpowiedni zespół, dam znać, gdy otrzymam potwierdzenie, że wniosek został odblokowany. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
appleofsodom
#9 Pomysłodawca#

bardzo dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@appleofsodom muszę jeszcze uściślić, ponieważ konto jest na Ciebie, ale firma na małżonka. Czy firma była przekazana i teraz jest na Twoje dane? Jeśli nie, to obawiam się, że konieczne będzie założenie nowego konta na dane osoby, która jest wpisana w danych firmy.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
appleofsodom
#9 Pomysłodawca#

tak, w zeszłym roku małżonek przepisał konto allegro na moją firmę

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@appleofsodom Już wyjaśniam. Mąż przepisał na Ciebie konto Allegro, jednak taka procedura nie jest już dostępna. Firma jest wciąż na jego dane, dlatego nie będzie możliwości zmiany konta na firmowe, ponieważ właścicielem firmy jest ktoś inny, niż właściciel konta Allegro. W tej sytuacji rozwiązaniem będzie założenie nowego konta na dane właściciela firmy (Twojego męża) lub założenie nowej firmy i nowego konta Allegro na Twoje dane.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
appleofsodom
#9 Pomysłodawca#

czyli najlepiej będzie jak mąż ponownie połączy swoją firmę z działającym kontem allegro

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@appleofsodom tylko teraz nie będzie mógł zmienić danych konta Allegro (tego z którego piszesz) na swoje, ta procedura nie jest już dostępna. Dlatego rozwiązaniem będzie założenie nowego konta na jego dane i przekształcenie go na firmowe. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
appleofsodom
#9 Pomysłodawca#

czyli czeka mnie wystawianie wszystkich ofert od nowa?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@appleofsodom przykro mi, ale tak. Są zewnętrzne programy, które mogą to ułatwić. Ja mogę polecić pobranie pliku z ofertami, aby mieć treść w jednym miejscu. Możesz wygenerować taki plik w zakładce Mój Asortyment kilkając [pobierz plik z ofertami]. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

😁 A tyle o tym już tu pisali !😍

oznacz moderatorów