anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam udostępnioną dostawę na Słowację DHL?

mdrogeria
#21 Demiurg#

Co Wy se j.... robicie , zaglądam do ustawień dostawy , a tam , a....kuku ... udostępnina dostawa na słowację DHL , nie wlaczałem , ba! zrezygnowałewm z rynku słowackiego tydzień temu używając stosownego przycisku , wskazanego przeza allegro  A!!! taka wała ,  CO TO ZA PORZĄDKI !!!!?.....NIE MA MOWY , !!!  dopóki nie zostaną rozwiązane problemy z rynkiem czeskim i słowackim nie ma mowy o wysyłkach !!!  ,moja księgowa by chyba spazmów doatała . @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

LEW433
#21 Demiurg#

@mdrogeria Pojedziesz na narty do Zakopca to podrzucisz na Słowację za...darmo. Ale Cię zdenerwowali.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@LEW433 mnie raczej trudno wyprowadzić z równowagi , ale niechciałbyś być w mojej skórze w konfrontancji z księgową .

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@mdrogeria Mój księgowy na wspomnienie o sprzedaży zagranicznej od razu skrzywił minę. Jak to ujął, obecnie sprzedasz detaliczna zagraniczna to tylko dla najbardziej wytrwałych i odważnych. Każdy kraj inne przepisy, BDO w odmianie każdego kraju Unii oraz obliczanie VAT dla każdego kraju z osobna. A niby handel w Unii powinien być łatwy i przyjemny..... no chyba tylko dla Chińczyków, którzy wszystkie regulacje mają głęboko w....

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@drekenzes mnie powiedziala krótko ,, chcesz problemów to wchodź , ale z papierkami odemnie z s....,, 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mdrogeria @kostas11 odnośnie przepisów obowiązujących na rynku zagranicznym może wam coś pomoże ale uokik mi odpisał tak
uokik zakup zagraniczny.png

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  a wam też się może przyda więc bez krępacji proszę się częstować a i skonsultować z waszym działem prawnym też nie zaszkodzi 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Każdy ma swojego....denerwującego!😊

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@mdrogeria Była wyliczanka "entliczek ,Pepiczek na kogo wypadnie ... i trafiło na Ciebie.

oznacz moderatorów

BRYMOREX
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, gdzie mogę wycofać się z tego rynku bo nie mogę nigdzie znaleźć takiej informacji a też nie chce w tym uczestniczyć 

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Co tu się odjaniepawla w tym archeo?
Jaka wysyłka na Słowację?
Nie wysyłam, nie ustawiałem a miałem ustawione DPD na Słowację, z jakiej paki?

Przeginacie z tymi manipulacjami!

 

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Jeny, zaraz sprawdzę co mi włączyli !!!

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Pisałem o tym jakiś czas temu. Tez mnie tym próbowali uszczęśliwić na siłę. Ale mnie chociaż wysłali powiadomienie więc od razu całą sprzedaż na Słowację  wyłączyłem [edycja]  Aż idę sprawdzić czy znowu jakiś święty algorytm Allegro mi nie [edycja] w sprzedaży... [edycja] nie mają co robić to mieszają.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@eightbitclone2 rozumiem, że nie jesteś zadowolony, ale będę bardzo proszę o powstrzymanie się od używania tutaj takiego języka. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ dziwisz się a ja się Wam dziwię że takie coś robicie 😞 

Sprzedawca rano wstaje do roboty wchodzi na zamówienia a tam dwa zamówienia do Słowacji ? leci do urzędu po VatEU potem zgłasza do opłat recyklingowych na Słowację uf mogę wreszcie nadać paczkę a nie sory nie mama konta w Euro 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

A jak inaczej określać waszą działalność ? Toż i świętemu by nerwy puściły w końcu . No ale gratuluję szybkości reakcji.. Szkoda że na inne sprawy macie jedynie oklepane "przekazuje do odpowiedniego działu"

 

oznacz moderatorów