anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam zablokowaną sprzedaż?

extra_premka
#7 Wielbiciel#

W dni dziejszym allegro nałożyło mi blokadę sprzedaży za to nie niby nie kontatkuje się ze sprzedającym w dyskusji.

Kupujący zakupił u mnie klucz do do gry CP2077 i twierdzi, że po wpisaniu mojego kodu został mu zablokowany dostęp do konta w ms strore co jest nieprawdą, bo sam dzieli i sprzedaje nielegalnie konta w serwisie allegro do usługi xbox co jest sprzeczne z regulaminem microsoft store  ,żaden inny kupujący nie miał takiego problemu.

aukcja kupującego:

https://allegro.pl/oferta/cyberpunk-2077-online-pl-9983952749

Kupujący wyzywa mnie w dyskuji od oszustów i złodzieji gdy tłumacze mu powód jego blokady konta w usłudze microsoft store, że to nie jest wina sprzedawcy, że on dzieli konto dostaje blokade i ja mam mu oddawać pieniądze za klucz do gry. 

"Proszę kupującego o zachowanie kultury i nie używanie określeń powszechnie uważanych za obraźliwe. Nie przybliża nas to do rozwiązania problemu. Sprzedający może uzależnić rozpatrzenie reklamacji od otrzymania zdjęć obrazujących powstały problem. Z korespondencji zamieszczonej w dyskusji przez sprzedającego wynika, że kupujący ma możliwość przekazania zrzutu z blokady konta. Zachęcam do jej zamieszczenia w dyskusji. Dodam, że sprzedający jest zobowiązany do rozpatrzenia reklamacji i przedstawienia kupującemu podjętej decyzji wraz z uzasadnieniem odnoszącym się do zgłoszonej wady."

Więc czekam na screen od kupującego ??

Kupujący zamieszcza dzisiaj screen:

28 grudnia 2020 10:45 <========
Dołączam zdjęcie
IMG_20201228_104319.jpg

Za 3 minuty wiadomość od allegro o zablokowanej sprzedaży

28 grudnia 2020 10:58 <===============
Ze względu na brak udziału w dyskusji nałożyłam na konto sprzedającego ograniczenia sprzedaży, które nie zostaną zdjęte aż do momentu wyjaśnienia tej sprawy. Proszę sprzedającego o odniesienie się do zdjęcia zamieszczonego przez kupującego. Czy adres e-mailowy, który widnieje na zdjęciu jest adresem, który kupujący otrzymał od sprzedającego?

 

Dyskusja: 
c276e0bc-69b2-4e53-880e-2b0088d95511

@msniezek @_HolaOla_ @nat_not 

Proszę o przyedzielenie do  dyskusji kogoś ogarniętego w temacie kodów cyfrowych. Bo jak widać pracownik błędnie wmawia mi, że ja mu sprzedałem mu adres mailowy ? a nie klucz do gry. 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@extra_premka, Twoje konto zostało zablokowane, ponieważ nie odniosłeś się w sposób merytoryczny do złożonej przez Kupującego reklamacji. Powinieneś to zrobić w ciągu 14 dni od jej otrzymania. Jeśli zarzucasz Kupującemu dzielenie konta, powinieneś być w stanie to udowodnić. Warunkowo zdjęliśmy Twoją blokadę konta, ale nie uznajemy sprawy za zakończoną i czekamy aż zajmiesz merytoryczne stanowisko co do reklamacji w Dyskusji.

Mam nadzieję, że sprawę uda się wyjaśnić.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@mr_oma Chyba tutaj będzie słowo przeciwko słowu.... Tylko Microsoft mógłby wyjasnić to definitywnie.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

extra_premka
#7 Wielbiciel#

@mr_oma Merytorycznie do czego,? to uważacie za reklamacje kupującego: określenia typu "Czekam na zawrot złodzieju" , "debilu",  "Oddawaj pieniądze złodzieju" 

Kupujący przedstawia screena gdzie jest wyraźnie napisane, że konto zostało zawieszone za niewłaściwe zachowanie lub niestosowną zawartość. 

https://zapodaj.net/194fcb629325a.png.html 

Moja rola zakonczyła się w momencie aktywacji produktu gdzie mam potwierdzenie od kupującego, że kod działa, natomiast nie wnikam w jaki sposób klient go użytkuje.

Tak samo kupujący zarzca mi, że jako jedyny z pośród wszystkich moich kupujących otrzymał blokadę konta za to, że wpisał mój klucz do gry. 

 

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@extra_premka, Kupujący złożył reklamację w ramach Dyskusji. Powinieneś odnieść się do niej bezpośrednio - uznać ją, bądź odrzucić.

Kupujący został upomniany ze względu na język, którego używał.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@mr_oma Maju, przecież za kilka dni wchodzi zakaz handlu tego typu "towarem". Chyba, że coś się u Was zmieniło...

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Vryko, nic się w tej kwestii nie zmieniło. Zakaz ten wejdzie w życie 4.01.2021 r. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@extra_premka napisał: "Kupujący (...) sprzedaje nielegalnie konta w serwisie allegro do usługi xbox co jest sprzeczne z regulaminem microsoft"

Ty sprzedajesz konta Steam i Playstation Plus. Oczywiście legalnie i zgodnie z regulaminami.

"Do aktywacji gry wymagane jest jednorazowe użycie aplikacji VPN."

Dlaczego nie można się zalogować i wpisać klucza normalnie? Po co ta maskarada?

"Liczba sztuk 1 z 99919 sztuk"

Sprzedajesz 100 tysięcy kluczy do CP2077 wartych łącznie prawie 20 milionów złotych? Masz rozmach.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@Client:79179573 

Dużo nie nahandluje: https://bezprawnik.pl/zakaz-sprzedazy-kont-z-grami-na-allegro/

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@extra_premka "bo sam dzieli i sprzedaje nielegalnie konta w serwisie allegro do usługi xbox co jest sprzeczne z regulaminem microsoft store"

a na Twoich aukcjach "Do aktywacji gry wymagane jest jednorazowe użycie aplikacji VPN."

Żałosna hipokryzja

oznacz moderatorów