anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moja oferta została usunięta?

MAMY ROZWIĄZANIE!
mdrogeria
#21 Demiurg#

c347bac54006be8d3f1abdbe0a64 (1).jpgUsunięto mi ofertę 12356431938 ... powód - miniaturka , może ktoś podpowie bo nie trybię  @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

68806e3042b89a6edb7cdd089fe9.jpg

oznacz moderatorów
71 ODPOWIEDZI 71
Ziolko39
#21 Demiurg#

@mdrogeria Chyba ktoś Cię nie lubi i nakablował > na przyszłość > https://www.stickermule.com/trace

A tu masz poprawione zdjęcie >

a.jpg.png

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Ziolko39 ta jest już ok. , ale jest druga PANI WALEWSKA krem tłusty 50ml dzień i no ręce opadają .

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@mdrogeria Podejrzewam, że jak byś zrobił zdjęcie nie dotykających się kremu i pudełka to było by ok > albo zdjęcie samego słoiczka jako miniaturka

Sprawdź to > 

Przechwytywanie.JPG

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Ziolko39 nie ten słoiczek 

 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

 @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  znowu jestem w wielik stresie , czekam niecierpliwie na Wasze zdanie .

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@mdrogeria  A teraz >

a.jpg.png

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

takie samo jak moje @Ziolko39 

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@mdrogeria Co to znaczy takie samo? > jest sam słoiczek na idealnie białym tle > Ty nie masz takiego zdjęcia na aukcji 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Ziolko39 nie może być sam słoiczek , krem występuje w 2 opcjach - w kartoniku i bez dlatego zdjęcie jest istotne , a co bieli skoro  @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  nie chcą się wypowiedzieć to Pana Hajzera poprosimy , upierze w Vizirze i będzie bielsze od bieli .

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@mdrogeria > a teraz >

wal.jpg

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Ziolko39 nie taki kartonik jak trzeba i ucięty ....łe 

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@mdrogeria Wiesz co > jesteś bardziej marudny niż stara panna w ciąży😂

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Ziolko39 jak widzisz mam nalepszą sprzedaż , nie mogę dodać kiepskiej fotki , niemniej Wielkie dzięki za zaangażowanie i dobre chęci , jakoś nasze Dziewczynie nie maja ochoty zabrać głosu . Biorę się za robotę , urzędasów mam na głowie przez życzliwego z allegro i to usunięcie oferty chyba też jego sprawka .

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@mdrogeria 

wal.jpg

Jeszcze źle?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Ziolko39 cieeepło , ale nie ten kartonik , istotna wizualna informacja. @la_nika sugeruje ,że to nie sprawka zdjęcia ... zaczekam , zrobiłem małe przetasowanie w opisie 

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@mdrogeria Już mam Cię dosyć dzisiaj > idę na piwo się odstresować🍺

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Ziolko39 poszełbym z Tobą i nawet małego kufelka postawił za chęci , ale muszę grzebać w papierach , jak na razie nic nie wykopali  , a trzepią mnie 3-ci dzień .

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Ziolko39 piękny znak wodny ^^ 

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@sl-aw-ek A znalazłeś jeszcze ofertę z moimi znakami > wydawało mi się, że wszystkie pozmieniałem jak Allegro zaczęło tą akcję z usuwaniem ofert ze znakami.

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Ziolko39 chyba mnie nie zrozumiałeś, jedno ze zdjęć kremu które tu wstawiłeś ma znak wodny pewnego portalu 😁

oznacz moderatorów