anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moje konto jest zablokowane?

zoo-interi
#7 Wielbiciel#

Dlaczego ,allegro blokuje konta skoro mam firmę i stosowne pozwolenia na sprzedaż , a i tak blokują sprzedaż 

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31

xyz96
#21 Demiurg#

Bo Twoje pozwolenie na sprzedaż nie obejmuje sprzedaży na Allegro. Pozwolenie na sprzedaż na Allegro daje Allegro. Powody blokady wyjaśniaj tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

zoo-interi
#7 Wielbiciel#

daje pozwolenie 

oznacz moderatorów

zoo-interi
#7 Wielbiciel#

Po co mia pomoc ,allegro jak nikt na to nie odpowiada jakby ludzie się bali odpisać praca zdalna i nikogo nic nie obchodzi bo komuś się nie spodobało że wystawiam towar 

oznacz moderatorów

zoo-interi
#7 Wielbiciel#

zoo-interi_0-1613144847783.png

 



Dziękuję Panu za wiadomość.

Przykro mi, jednak nie będzie to możliwe, ponieważ pracujemy zdalnie. 

Pozdrawiam
// Joanna [edycja]
Zespół Allegro

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@zoo-interi Konto z którego tutaj piszesz zostało zablokowane, ponieważ na Twoich pozostałych kontach widnieją sankcje, które wymagają wyjaśnienia. W ostatniej wiadomości mailowej poprosiliśmy Cię o kontakt po zalogowaniu się na te konta. Wówczas udzielimy szczegółowych informacji, co powienieneś zrobić, abyśmy mogli je odblokować. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@zoo-interi O blokadzie i jej przyczynie powinniście dostać maila od ALL. Możesz także zapytać tu:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

zoo-interi
#7 Wielbiciel#

Czekam , wysyłam upoważnienia i pozwolenia z ministerstwa i zero odpowiedzi .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Twoje pozwolenia z ministerstwa nie są pozwoleniem na sprzedaż na Allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

zoo-interi
#7 Wielbiciel#

zoo-interi_0-1613144769955.png

 



Dziękuję Panu za wiadomość.

Przykro mi, jednak nie będzie to możliwe, ponieważ pracujemy zdalnie. 

Pozdrawiam
// Joanna [edycja]
Zespół Allegro

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@zoo-interi, z tego, co widzę, zadałeś nam pytanie poprzez maila. Proszę Cię o chwilę cierpliwości, wkrótce powinieneś dostać odpowiedź.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

zoo-interi
#7 Wielbiciel#

Ta odpowiedz wkrótce trwa zbyt długo , a Ja nie wiem czy jest jakiś sens czekać skoro macie swoich analityków co do sprawy przyglądają się i już mija tydzień i nic zero reakcji czy odpowiedzi , jakby ktoś się bał z drugiej strony odpowiedzieć przecież jasno i wyraźnie jak napisane pozwolenie , jak na allegro takie pozwolenie nie obowiązuje to może u was jest taka formacja do udostępniania takich pozwoleń na sprzedaż na allegro bo na innych sprzedajemy i nie mamy żadnych problemów i inspektorzy przyjeżdżają na kontrole sprawdzają towar czy nie ma uchybień czy w oryginalnych opakowaniach jest sprzedawane i pakowane do właściwych opakowań do klienta detalicznego , a u was nic . Może Ja wam szkodzę na rynku bo mam większości swojego towaru niż innych konkurencji , a towar jest o wiele tańszy .

oznacz moderatorów

Klaudiusz1983
#12 Orędownik#

@zoo-interi  co sprzedajesz ?

oznacz moderatorów

zoo-interi
#7 Wielbiciel#

nikt nie potrafi odpowiadać każdy chowa głowę w piasek 

 

oznacz moderatorów

zoo-interi
#7 Wielbiciel#

Komunikat wysłany automatycznie przez serwis Allegro.

Informujemy, że Twoje konto zostało zawieszone z powodu sankcji nałożonych na inne Twoje konta w Allegro. Nie otrzymałeś zgody na korzystanie z kolejnego konta w Allegro, doszło zatem do naruszenia art. 8.7 Regulaminu Allegro.


Wszystkie wystawione przedmioty na Twoim koncie zostały automatycznie usunięte, a aktualne oferty kupna na przedmioty innych Użytkowników anulowane.


Jeśli chciałbyś odpowiedzieć na ten e-mail, skorzystaj z poniższego odnośnika do formularza kontaktowego:
https://allegro.pl/pomoc/kontakt?subjectId=c76dff3b-b1dc-4bd7-b96b-82b288cbed1a
Uwaga! Prosimy, nie używaj opcji „Odpowiedz”, ponieważ tak wysłana wiadomość do nas nie dotrze.
--
Zespół Allegro

TYLKO JEST JEDNA KWESTIA Ja mam zezwolenie na sprzedaż tych artykułów ,a allegro nie czyta pozwoleń i zezwoleń

oznacz moderatorów

zoo-interi
#7 Wielbiciel#

jak mam jedno konto ,reszta usunięte to czemu blokują mi nowe konto

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@zoo-interi ale tu nie chodzi o zezwolenie tylko masz inne konta z blokadami i nierozwiązanymi sprawami i założyłeś kolejne 🙂 Rozwiąż sprawy na innych kontach a najlepiej pisz przez odnośnik ktory dostałeś od allegro 🙂

Każde które teraz złożysz będzie blokowane 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

zoo-interi
#7 Wielbiciel#

wszystkie konta mam uregulowane i usunięte by nie było problemów

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@zoo-interi Zakładanie kolejnych wątków nie pomoże. Czekaj na odpowiedź od Allegro i tylko z Allegro wyjaśniaj tę sprawę.

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/dlaczego-moje-konto-jest-zablokowane/m-p/1...

oznacz moderatorów