anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego na moich aukcjach pojawił się napis "kup do 13:00 - dostawa w poniedziałek"

MAMY ROZWIĄZANIE!
0-Krystian-0
#9 Pomysłodawca#

Dzień Dobry.
Dzisiaj jest 21.12.2021 godzina 7:40. Mam ustawioną godzinę graniczną wysyłki na godzinę 13:00. Wysyłam w 100 % przesyłki w terminie. Wywiązuję się ze swoich obowiązków w 100 % (terminowość wysyłki). W moich aukcjach pojawił się napis "kup do 13:00 - dostawa w poniedziałek". Dlaczego? Przecież nadając paczkę dzisiaj do godziny 15:00 - InPost dostarczy ją jutro (22.12.2021), a Poczta Polska pojutrze (23.12.2021). Dlaczego Państwo zabieracie mi potencjalnych klientów? Kto mi zrekompensuje potencjalne straty braku zawartych transakcji. Może powinniście Państwo wprost mi napisać, abym zaprzestał sprzedaży na Waszym portalu.

oznacz moderatorów
231 ODPOWIEDZI 231
Moroshop
#8 Zapaleniec#

Mam ten sam problem. Zamówienia spadły o 95%! 

Inpost dodatkowo gwarantuje dostawę przesyłek przed świętami nadanych do 22.12, a mamy 21.12!

Allegro samo sobie strzela w kolano, ponieważ większość kupujących zrezygnuje zakupu poprzez ten portal.

oznacz moderatorów
Moroshop
#8 Zapaleniec#

Już widzę jak wszyscy do was lecą po tym co nam zrobiliście przed świętami...

oznacz moderatorów
upwards
#10 Popularyzator#

Wczoraj i dziś to sa prawdziwe dni handlu, które nam odebraliście przez durny czas doręczeń w opisie ofert. A nie jakieś Winter cos tam... to teraz można było zarobić, i Wy i my... a teraz to robicie jakąś akcję, an której tylko Wy zarabiacie a sprzedawcy są z towarem świątecznym w czarnej d....

oznacz moderatorów
deny_01
#9 Pomysłodawca#

A żeby było śmieszniej , ten czas podawany np u nas , kup do 14 - dostawa w poniedziałek 27.12.2021 jeszcze jest informacja:

 

"Przewidywany czas dostawy na podstawie wcześniejszych dostaw sprzedającego."

 

Co jest totalnym nieporozumieniem bo nie wysyłamy przesyłek tak długo , tylko 24h , lud dziś przy zakupach do 14:00 ....

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@0-Krystian-0 Cześć. W obliczaniu przewidywanego czasu dostawy uznajemy 24 i 31 grudnia jako dni świąteczne i w związku z tym przedłużyliśmy przedział przewidywanego czasu dostawy o jeden dzień roboczy. 

Twój przewidywany czas dostawy mieściłby się w przedziale 22-24 grudnia. W Twoich ofertach wyświetla się informacja o dostawie w poniedziałek, ponieważ dzień świąteczny (czyli 24 grudnia) zawiera się w przedziale czasowym Twojego przewidywanego czasu dostawy. 

Przykro mi, że poczułeś się dotknięty, ale ta zmiana dotyczy wszystkich sprzedających i nie wpłynie na miary Wysyłka w terminie oraz Numery przesyłek uzupełnione w terminie w panelu Jakość sprzedaży.

Informowaliśmy o tym w Aktualnościach: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/przy-obliczaniu-przewidywanego-czasu-dostawy-24-i-31-grudnia-tr... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
kasjopeja_com_pl
#9 Pomysłodawca#

Automat Allegro podaje dziś czas dostawy na poniedziałek. Dlaczego? Sprzedawca się dziwi i klient się dziwi:) Proszę o informację jak mam to zmienić. Zauważyłam że u Sprzedawcy allegro nie ma takiej informacji.

Z góry dziękuje za szybką pomoc

oznacz moderatorów
AlePiesio
#13 Ambasador#

Ciesz się że na poniedziałek Ci pokazuje bo mi pokazuje za 8-14 dni przy 2 dniach roboczych ustawionych. 

oznacz moderatorów
autotomcar
#9 Pomysłodawca#

Moi stali klienci też dzwonią od rana i pytają dlaczego mam dostawę na poniedzialek skoro wszystko przychodzi na następny dzień.... Grupo pojechali w tym roku panowie z markrtingu Allegro.

oznacz moderatorów
ArturCheba
#8 Zapaleniec#

Wszyscy sprzedający mają czas dostawy najszybciej w poniedziałek. Poza  użytkownikiem Allegro.  Może portal utknął z oświetleniem świątecznym:)

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ArturCheba Przewidywany czas dostawy w ofertach Oficjalnego Sklepu Allegro również wyświetla się na poniedziałek:

Screenshot (3).png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
LOMMBARD8
#8 Zapaleniec#

Dlaczego Allegro błędnie podaje czas dostawy na poniedziałek ? W ten sposób możemy już odpuścić bo kto zechce coś kupić ? I skoro np w moim wypadku mam ponad 80 % dostawy w ciągu 2 dni ? Totalne zniechęcenie klientów do zakupów!!!!

oznacz moderatorów
AlePiesio
#13 Ambasador#

Ja mam ustawione 2 dni robocze i pokazuje mi dostawe za 8 dni w paczkomacie a za 14dni na poczcie! a skuteczność wysyłki 100%. Masakra... Tym sposobem nikt już nie będzie kupował

oznacz moderatorów
L_S_
#4 Eksplorator#

Może na poniedziałek na listingu. Na filtrze działa "dostawa przed świętami"

https://allegro.pl/uzytkownik/Allegro?delivery_time_before_christmas_2021=1 PS5.JPG

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

 zróbcie coś z tym , Inpost dekalruje doręczenie przed świętami dla przesyłek nadanych dzisiaj i jutro !!!!!

Od północy 0 / zero / sprzedaży !!!!

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@mdrogeria 

allegro oficjalnie manipuluje sprzedażą

pozostawiając swój sklep w uprzywilejowanej pozycji

 

@ko_alka perfidnie wprowadzacie kupujących w błąd

@_Likos_ masz rację ale nie ciesz się na wyrost

a jak ktoś planuje już urlop kupuje towar by otrzymać go w poniedziałek lub wtorek

a kurier czy inpost doręczy go wcześniej?

kto będzie odpowiadał za niedoręczenie towaru?

ile przepisów zostało złamanych?

wiele

uokik jak zwykle nic nie zrobi

oznacz moderatorów
ArturCheba
#8 Zapaleniec#

Przeglądając oferty użytkownika Allegro nie widzę informacji dostawa w poniedziałek .

Powiem więcej. Filtrując dostawa przed świętami, wyświetlają się wyłącznie aukcje Allegro.  

Link do jednej z ofert https://allegro.pl/oferta/fisher-price-uczacy-przyjaciel-robot-4w1-hck41-11315361019

oznacz moderatorów
winnyrumcajs2
#10 Popularyzator#

ale filtr po lewej CZAS DOSTAWY "dostawa przed świętami" - to kupujący zaznaczają, nie wczytują się w takie szczegóły..

oznacz moderatorów
luk510
#9 Pomysłodawca#

Szkoda tylko, że w przypadku oficjalnego sklepu allegro w wyszukiwarce bądź na profilu nie ma informacji, że dostawa poniedziałek lub wtorek tak jak u innych allegrowiczów.allegro.jpgallegro1.jpg

oznacz moderatorów
luk510
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka

Zielonym kolorem zaznaczyłem jak to w prtxzypadkui sklepu allegro, czerownym w przypadku innych allegrowiczów. Dlaczego dla oficjalnego sklepu allegro nie pojawia się informacja, że dostawa będzie dopiero w poniedzięłk bądź wtorek?

oznacz moderatorów