anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę odpowiedzieć w poście "Wyższa matematyka czyli Oficjalny Sklep Allegro :-)"

MAMY ROZWIĄZANIE!
misia_la
#10 Popularyzator#

Zastanawiam się dlaczego nie da się, przynajmniej u mnie odpowiedzieć na komentarze w poście "Wyższa matematyka czyli Oficjalny Sklep Allegro :-)". We wszystkich innych można odpowiedzieć, a tu nie, może u mnie jest jakiś błąd, a może są jakieś inne powody?

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
Vryko
#18 Luminarz#

@misia_la Z tego, co zaobserwowałem, jest to subiektywna ocena pracownika, na którą mogą składać się różne czynniki. Przykład - sprzedawcy, który z rok temu sprzedał mi towar,ów zaginął w transporcie. Nie docierało doń, że to on odpowiada za przesyłkę do chwili odebrania jej przeze mnie i w sumie odmawiał zwrotu pieniędzy lub powtórnej wysyłki. Allegro zablokowało mu konto podczas dyskusji - do chwili rozwiązania problemu. To była jedna jedyna dyskusja. A człowiek, który tu pisał wcześniej, miał tych dyskusji kilka. Więc jak widać - nie ma jakiś sztywnych reguł, a pracownik podejmuje decyzje zgodnie z okolicznościami i włąsnym osądem tematu. Zwykle do odblokowania konta należy spełnić kilka warunków, które są zawarte w mailu od Allegro. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
misia_la
#10 Popularyzator#

@msniezek Może jednak wypowiesz się ile dyskusji, ile negatywów czy tj. określone np. procentowo powoduje blokadę? Czy tj. subiektywna ocena pracownika Allegro? Czy i jak ew. można takie zablokowane konto odblokować? - czy są jakieś wytyczne, czy to zależy od pracownika Allegro?

Ja rozumiem, że trzeba mieć narzędzia do "walki" z nieuczciwymi sprzedawcami, ale z drugiej strony czy tego ktoś nie nadużywa? Myślę, że powinniśmy być - jako sprzedawcy- poinformowani jak działa blokada? 

oznacz moderatorów
oizdob
#8 Zapaleniec#

Co to za bzdury ? Szkoda czasu . Czy nie widzicie że to jedna ściema to  Allegro Gadane ? Menedżer Społeczności wie wszystko najlepiej. Odczucia też mają dobre tak jak wyszukiwanie według trafności ofert.

 

oznacz moderatorów
Iwona_Katarzyna
#10 Popularyzator#

Szkoda, że zamknięcie wątku nie pozwala jednak go obejrzeć. Nawet wiersz, książka, czy artykuł w gazecie, można wiele razy przez lata przeglądać. Nie wyrzucamy przeczytanej książki do śmietnika. Czasem chcemy do niej wrócić, bo zawiera jakieś cenne dla nas informacje.

Wyrzuca się na pewno, z tego, co historia opowiada, materiały tak zwane "obciążające" 

...bez złośliwości :))

oznacz moderatorów