anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę odpowiedzieć w poście "Wyższa matematyka czyli Oficjalny Sklep Allegro :-)"

MAMY ROZWIĄZANIE!
misia_la
#10 Popularyzator#

Zastanawiam się dlaczego nie da się, przynajmniej u mnie odpowiedzieć na komentarze w poście "Wyższa matematyka czyli Oficjalny Sklep Allegro :-)". We wszystkich innych można odpowiedzieć, a tu nie, może u mnie jest jakiś błąd, a może są jakieś inne powody?

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
Vryko
#18 Luminarz#

Ja też nie mogę. Wątek prawdopodobnie jest zamknięty, z tym że tego nie widać. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

możliwość odpowiedzi nie jest dostępna, ponieważ w naszym odczuciu wyczerpaliśmy wspomniany wątek 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@cloudcloudWasze odczucia nie koniecznie są odczuciami użytkowników 🙂

ps sami teraz narażacie się ( według mnie niepotrzebnie) na zarzut o cenzurę.

ps 2 Musicie mieć świadomość że Użyszkodnicy będą tutaj głownie przychodzili z problemami i ponarzekać a nie wystawiać laurki... taki lajf.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

@pinsplash Z ust...czy może z klawiatury żeś mnie Pan to wyjmnął.. 😛

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@VrykoPodobno gdyby wytrzepać ze wszystkich klawiatur świata resztki jedzenia to by nie było głodu na świecie 🙂

Więc nic z klawiatury ci nie będę wyjmnował 😎

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Iwona_Katarzyna
#10 Popularyzator#

haha - i to był pierwszy optymistyczny akcent- dzisiaj :))

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@pinsplash tego nie oczekujemy, spokojnie 🙂 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

@cloudcloud Skoro wracamy do dobrych, starych tradycji  - w tym zamykania niewygodnych wątków, to może jednak przywrócić całe stare Cafe? 😛

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Vryko za młoda jestem by pamiętać 😘 wątek jest zamknięty i widać to z poziomu konkretnego forum, tak informacyjnie.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

@cloudcloud To był żarcik taki mały ino... Ja tam się już nauczyłem, że Allegro ma zawsze rację 😛

SZCZEGÓLNIE wtedy, gdy jej nie ma... 😉

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
pogotowie-it
#13 Ambasador#

@misia_la 

Zablokowane są pytania i odpowiedzi na niewygodne pytania w tym wątku 🙄

oznacz moderatorów
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

To ja zamknąłem ten wątek - powiela bzdury, do obalenia których wystarczy elementarna wiedza z zakresu matematyki. Jak najbardziej można mieć średnią 5.0 przy 800 negatywach - szczególnie wtedy, gdy ma się 150.000 pozytywów. Macie wszystkie dane, które umożliwiają samodzielną tego weryfikację.

I tak, szerzenie teorii spiskowych, zaprzeczanie faktom czy innego rodzaju wprowadzanie czytających w błąd bez najmniejszego choćby wkładu merytorycznego (a także, jak autor tamtego wątku, używanie przy okazji obraźliwych określeń) nie będzie tu mile widziane.

Cenzura? Wystarczy pobieżnie choćby przejrzeć tematy, które tu się pojawiają. Zresztą tamten wątek nie został usunięty właśnie dlatego, aby nikt nie zarzucał nam cenzury (bo jego wartość merytoryczna jest zerowa).

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

@msniezek Przecież my to wiemy.. Ale rozumiem, że sporo ludzi może odebrać to, jako ściemę Allegro i stąd takie, a nie inne działanie. W sumie dobrze, że wątek został, bo będzie się czym podeprzeć w razie pojawienia się kolejnej teorii spiskowej w tym temacie. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
misia_la
#10 Popularyzator#

@msniezek A odnosząc się do tych negatywów i dodatkowo powielając pytanie, które ktoś postawił na Zjednoczonych Sprzedawcach: Czemu  Allegro może sprzedawać towar, którego nie ma (wynika to nawet z negatywów, których w ciągu 3 dni Allegro dostało 3 strony dot. gł. anulowania sprzedaży tel.), a inni za to dostają upomnienie i ew. bany? Co do tych negatywów to 1 przypada na ok.178 pozytywów, więc wynik jak na sklep, który ma być wzorem dla innych dość przeciętny.

oznacz moderatorów
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@misia_la podaj przykład konta, które dostało blokadę za sprzedaż towaru, którego nie ma? Nic mi o tym nie wiadomo, takie konta dostają po prostu negatywne komentarze od zawiedzionych kupujących. Tak też jest w przypadku sklepu Allegro - nie wiem, czy pamiętacie, ale od jakiegoś czasu nie ma on oznaczenia Super Sprzedawca, być może to jest jednym z powodów.

I stąd moje drugie pytanie: kto powiedział, że sklep Allegro ma być wzorem dla innych? Sklepem zajmuje się odrębna załoga, to zresztą zupełnie inna działalność niż prowadzenie platformy handlowej, jaką jest Allegro - o innych, często sprzecznych zadaniach, priorytetach itp.  Sklep radzi sobie raz lepiej raz gorzej, natomiast niczego mu nie naciągamy, nie usuwamy niczego, czego nie usunęlibyśmy innym - a usuwamy to samo, co usunęlibyśmy każdemu. A odsetek komentarzy, szczerze mówiąc dziwię się, że po tych wszystkich nawoływaniach typu "niech każdy kupi w sklepie Allegro za pobraniem, nie odbierze i wystawi negatywa, to ich nauczy", po tych wszystkich negatywach typu "te tabletki do zmywarek są okropne w smaku" wskaźniki są nadal tak dobre.

tabletki.png

 

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów
misia_la
#10 Popularyzator#

@msniezek Proszę jeszcze o informację, kiedy Allegro może zablokować konto i z jakiego powodu oraz czy jest możliwość odblokowania takiego konta i ew. jaka?

oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

@misia_la  Proszę: klik

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
misia_la
#10 Popularyzator#

@Vryko nadal nie wiem jakiej wielkości (ile dyskusji, ile negatywów czy tj. określone np. procentowo- czy tj. subiektywna ocena Allegro?) powoduje blokadę. (I owszem  @msniezek "powtarzające się, niefinalizowane zakupy" też są wymienione jako przesłanka do blokady, czyli to o czym pisałam wcześniej). Przede wszystkim natomiast czy i jak ew. można takie zablokowane konto odblokować?

oznacz moderatorów
mix-mce
#14 Krzewiciel#

@misia_laallegro w swoim regulaminie nic nie pisze wprost na ten temat kiedy i za co może być konto zablokowane (wyjątkiem jest brak opłaty).

A szkoda bo nie było by źle gdyby było jasno i czytelnie napisane że nieopłacenie X zamówień albo nie odebranie Y paczek w ciągu Z dni to blokada zakupów. A tak to ludzie nigdy się nie nauczą że odmowa przyjęcia paczki nie jest równoznaczna z odstąpieniem od zakupu i kupujący ma też swoje obowiązki.

oznacz moderatorów