anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego po aktualizacji Firefoxa nie wyświetla się kolumna filtrowania po lewej stronie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
RED
#21 Demiurg#

Może Allegro łaskawie naprawi złe działanie serwisu w firefoxsie?

dotyczy najnowszej wersji programu

Serwis chodzi tylko w trybie widoku pełnoekranowego

i nie można przełączyć go w normalny widok

nie ma bocznego paska z kolumną opcji

 

na chromie działa normalnie

oznacz moderatorów
119 ODPOWIEDZI 119
wspomnienieprlu
#9 Pomysłodawca#

U mnie nie działa😫

oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Sprawdziłem, u mnie od 1 czerwca na wszystkich przeglądarkach wygląda tak, jak u Was na Firefox. Dziwne to.

oznacz moderatorów
PHU-MAD
#7 Wielbiciel#

Witam

Czy ktoś rozwiązał problem z wyświetlaniem bocznego paska menu ? W chromie czyszczenie ciasteczek i usuwanie wszystkich pobranych informacji przez przeglądarkę nie pomaga. Allegro ładuje się tylko w trybie pełnoekranowym którego się nie da wyłączyć. 

oznacz moderatorów
megii_ss
#12 Orędownik#

Opera to samo - godzinę temu było normalnie, teraz pełny ekran - [edycja] się chce tymi zmianami

oznacz moderatorów
PHU-MAD
#7 Wielbiciel#

... najlepsze jest to, że na innych komputerach jeszcze jest normalnie

oznacz moderatorów
www_szron_com_pl
#9 Pomysłodawca#

U nas również zmienił się wygląd w ciągu ostatniej godziny. Pasek po lewo był o wiele bardziej czytelny i intuicyjny. Pasek na górze to straszna padaka. 

Nie ma żadnej opcji żeby wrócić do poprzedniego wyglądu?

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@PHU-MAD spróbuj zalogować się i wyłączyć przeglądarkę. U mnie wyskakuje boczne menu za drugim, trzecim razem takiej kombinacji. Używam Chrome

możesz jeszcze poklikać przyciskiem może akurat "zaskoczy" 😄

menu bok.JPG

oznacz moderatorów
PHU-MAD
#7 Wielbiciel#

Niestety zmiana widoku nie pomaga jak również wszelkie próby logowania, wylogowywania i zamykania Chroma

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@PHU-MAD  temat już był poruszany czasem działa czasem po staremu a czasem po nowemu. U jednego działa u drugiego nie

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/moje-oferty-lewa-belka-znikn%C4%...

oznacz moderatorów
PHU-MAD
#7 Wielbiciel#

nie wiem od czego to zależy ale po entym czyszczeniu ciastek menu się pojawiło

oznacz moderatorów
cysiu1981
#9 Pomysłodawca#

@PHU-MADNiestety czyszczenie ciasteczek itd. nic nie pomoże. To leży po stronie Allegro.

Jakiś pseudo informatyk, który zajmuje się stroną kosmetyczną Allegro, usilnie próbuje przemycić co jakiś czas żeby ten pasek był u góry. Jedyną skuteczną metodą na powrót tego paska na swoje miejsce jak do tej pory było wysyłanie maili do Allegro że ten pomysł to niewypał do takiego stopnia że jeżeli tego nie naprawią to przeniosę się na inną stronę kup/sprzedaj. Ja dzisiaj mam to samo, a że przy każdym takim grzebaniu w kodzie strony, tworzą się jakieś błędy. I na przykład nie rozwija mi się menu z kategoriami, więc zakupy zrobię sobie dzisiaj na innej stronie też zaczynającej się na literkę A, bo tam strona przypomina bardziej stare dobre Allegro i żaden pseudo informatyk nie wkurza użytkowników ciągłymi zmianami kosmetycznymi strony.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@PHU-MAD Też mi to wywaliło jakąś godzinkę czy dwie temu, tak z czapy. Musiałem się przelogować kilka razy (z usuwaniem ciasteczek) zanim zaskoczyło stare menu.
Określenie "padaka" na to nowe (górne), jest i tak dość łagodne, bo osobiście lałbym prętem po jajach tego, który wymyślił to "ulepszenie", gdyż (IMHO) jest to jedna z gorszych zmian layoutu allegro, jakie miały miejsce w ostatniej dekadzie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
XBOX_PS2
#7 Wielbiciel#

U mnie od wczoraj na wszystkich przeglądarkach i wszystkich komputerach i laptopach jest ten sam problem jakaś masakra! Niestety żadna metoda usuwania ciasteczek i wszystkie inne opisane metody nic nie dają. Allegro potrafi tylko od lat podnosić prowizję co sprawia że sprzedawanie tutaj jest nieopłacalne i kompletnie nie ma już żadnego sensu. Do tego allegro dba tylko o kupującego a nas sprzedawców traktuje jak niewolników do zarabiania pieniędzy. 

oznacz moderatorów
Rosson_pl
#8 Zapaleniec#

Zamiast pracować, siedzi człowiek i myśli co się znów popsuł. Po wiadomości do allegro z której oczywiście dowiedziałem się że ciasteczka złe i przeglądarka zła i po godzinie czyszczenia, sprawdzania różnych przeglądarek dowiaduje się że to cudowna zmiana która poprawi komfort użytkowania. Gdyby była taka cudowna żaden z przedmówców by się tu nie wypowiadał. Nie widziałem nigdy strony poza allegro która nie daje możliwości powrotu do starych ustawień tylko z dnia na dzień wrzuca użytkowników na minę, Ba nawet pracownicy nie wiedzą o co chodzi. Gratuluję

oznacz moderatorów
MTL_Media
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, Allegrowicze!
Nie wiem z jakiego powodu (czy jakieś ciasteczka, aktualizacje chrome czy z jeszcze innego powodu), zmienił mi się widok strony. I tak dla przykładu, wchodząc w zakładkę moje oferty lub zamówienia, obecnie nie widzę bocznego menu (widze jedynie listę ofert i listę zamówień). Wyczyściłem przeglądarkę, ale to nie pomogło. Korzystam z google chrome (nie chciałbym jej zmieniać...).

Ktoś, coś?

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Wszystkie te zmiany są robione dla twojego dobra , komfortu przeglądania i wygodnej pracy .Szkoda tylko że jest to tylko iluzja a rzeczywistość jest już inna.

oznacz moderatorów
MTL_Media
#9 Pomysłodawca#

A jak te zmiany cofnąć / wyłączyć? 🙂

oznacz moderatorów
PHU-MAD
#7 Wielbiciel#

w chwili obecnej nie ma w pełni funkcjonującego rozwiązania. Jak było pisane wyżej to wszystko dla naszego dobra. Ponoć docelowo wygląd strony będzie bez bocznego menu, co jest totalnym **piiip**yzmem, no ale jak się nie podoba to nikt nas nie zmusza do handlu na Allegro. Tak naprawdę biorą pod uwagę tylko opinie które im pasują. Jeśli zmiany się podobają to OK, jeśli nie to i tak zmienimy 😞

oznacz moderatorów
sophie-bunny
#13 Ambasador#

A ja się już przyzwyczaiłam i nawet mi się to podoba, więc jest OK. 🙂

oznacz moderatorów
MTL_Media
#9 Pomysłodawca#

Nie, gorzej jest. Wszystko było pod ręką, a teraz poszczególne zakładki jak rozumiem znajdę tylko z poziomu "konto"?

oznacz moderatorów