anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego problem podawania numerów telefonów stacjonarnych nie został rozwiązany?

mdrogeria
#21 Demiurg#

Dlaczego w dalszym ciągu nie jest rozwiązany problem numerów telefonów stacjonarnych podawanych przez klientów dla przesyłek OwP Poczta !!!!???? , EN odrzuca , z klientem oczywiście brak kontaktu . @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:44052296
#21 Demiurg#

Podobnie z zamówieniami wysyłanymi poprzez InPost i możliwość podawania w formularzu numeru innych operatorów komórkowych niz z prefiksem +48

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:44052296 to pryszcz , da się obejść  ,ale w moim przypadku odbiór w DC , klient nie otrzyma kodu do obioru , żeby paczkę zapisać podaję w takim przypadku swój i kontaktuję się z klientem , ale gorzej jak nie da się dodzwonić ....paczka wróci .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  kombinujcie teraz , paczka czeka na odbiór , zero kontaktu z klientem - transakcja numer bd1f76c0-2ba8-11ee-8909-238623b89350

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria zacytuje allegro 😄

Odpowiedzialność za wykonanie umowy sprzedaży i wysyłkę ponosi w całości sprzedający.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 BINGO !!!! trafiłem 🙂 widać na kumatego Dziadka , pomimo ,że kontaktu tel. BRAK   ,w godzinę po mojej wiadomości z kodem do odbioru odebrał przesyłkę .

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@mdrogeria  napisał(a):

Dlaczego w dalszym ciągu nie jest rozwiązany problem numerów telefonów stacjonarnych podawanych przez klientów dla przesyłek OwP Poczta !!!!???? , EN odrzuca , z klientem oczywiście brak kontaktu . @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  


To nie tylko problem numerów stacjonarnych, a w ogóle prawidłowości całych adresów. Co najbardziej mnie zaciekawiło, gdy używasz opcji Wysyłam z Allegro, to nagle platforma przy wysyłce sprawdza dokładnie adres Kupującego i wyrzuca błędy.... W momencie generowania etykiety. Nie wiem jak można wpaść na pomysł, by walidację adresu dostawy zrobić na końcu procesu wysyłkowego, a nie w momencie gdy Kupujący wypełnia dane do wysyłki. Ostatnio się wpieniłem, gdy platforma nawet dowaliła się do każdej spacji, za długa nazwa, nie taka nazwa ulicy i milion trylion błędów, które musiałem ręcznie poprawiać.... tak, Sprzedający musiał poprawiać błędy aby otrzymać etykietę.

A walidacja adresu była bardziej rygorystyczna, niż u przewoźnika... Czyli po pierwsze Allegro ma system walidacji poprawności danych adresowych, po drugie jest on umieszczony na końcu procesu zamówienia, a powinien być na samym początku.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@drekenzes Przesadziłeś - nie można kupujących obarczać podawaniem prawidłowych danych!

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@biosorcerer oczywiście, że nie można. Ja miałem ostatnio wysyłkę do miasta "Chrubieszuw" jeśli ktoś orientuje się gdzie to jest, to będę wdzięczny. Musiałem poprawić długopisem na etykiecie, żeby sobie kurier nie pomyślał, że wysyłający to jakiś analfabeta.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów