anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego usunięto mój wątek?

mdrogeria
#21 Demiurg#

Chcę z Wami pogadać na temat starej ala nowej platformy , ale mnie banują za linki choć jednen z nich nie kierował bezpośrednio do strony . Zmęczony już jestem ciągłymi podwyżkami opłat , punktami , dyskusjami , ocenami , WSZYSTKO to zrobiło się do d....  , dziubam tu i tam , ale na razie nie ma miejsca ,żeby się mocno zakotwiczyć i dać sobie spokój z allegro . Propozycja owego jest delikatnie mówiąc interesujaca i bardzo jestem cekawy rozwoju wydarzeń .

@ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  ha!! teraz nie macie za co mnie zbanować 

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Hej! Przyznam, że troszkę dziwi mnie Twoje zaskoczenie faktem, że wątki zostały usunięte (a także tym, że w ogóle je zamieściłeś jako stały bywalec Gadane, bo przecież znasz regulamin). To jest forum Allegro i zwyczajnie nie potrzebujemy tutaj dyskusji o konkurencyjnych platformach. Mam nadzieję, że to zrozumiesz, takie mamy zasady.

4.1 Zabrania się zamieszczania przez Użytkowników Postów sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, normami obyczajowymi, moralnymi i społecznymi oraz postanowieniami Regulaminu i Regulaminu Społeczności, w szczególności zabrania się umieszczania Postów i Materiałów:
l) zawierających adresy stron internetowych lub nazwy konkurencyjnych serwisów

Rozumiem, że chcesz poznać opinię innych użytkowników, ale musisz zmienić wybór kanału kontaktu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka no dobra 🥀 , ale tego mi nie usuniesz ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria na razie ten wątek Ci już zostawię, ale... 👀

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka nic już nie wstawię i nie odstawię ......obiecuję !! 

oznacz moderatorów

na-obcasach
#11 Animator#

@mdrogeria ,trzymam kciuki aby WSZYSTKO Ci się ułożyło 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria współczuję ale w Twojej branży i innych gdzie działają molochy czy allegro które mając katalog i kody EAN wie co i za ile się sprzedaje, wprowadza coraz więcej topowych produktów w dobrych cenach, za rok - dwa tacy mali jak my znikniemy z allegro bo nie ma czym walczyć 😞 pewnie to ma na celu allegro 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 ogólnie temat ogarniam , walczę w tej branży ponad 30 lat  ,ale już 6-ty krzyżyk na kark wchodzi sił zaczyna brakować i dochodzi chyba wypalenie  , a allegro dobija jeszcze swoimi pomysłami .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria czy ja coś przeoczyłem w zmianach że kolejna zmian doczekała się wątku ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria mam już tam założone konto, muszę zrobić weryfikację, ale waham się czy nie szkoda czasu 😞 w ciągu roku wlazłem w dwa portale i nic tam się nie dzieje więcej mam dziennie zakupów na allegro niż tam w miesiącu 😄 

Allegro ma ochronę - sprzedawców trzyma za jaja 😉 co przekłada się na dużą ilość kupujących, wolą więcej zapłacić i mieć pewność i wsparcie, nie każdemu sprzedawcy to pasuje, allegro nagina prawo ale jak narazie mi sprzedaż nie spada 🙂 a wszystkie koszt idą w towar i kupujących nie ubywa a do kiedy to pociągnie zobaczymy 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 czasy są liche , klient coraz częściej zerka na cenę i tym sposobem mogą sporą rzeszę pozyskać. Wiadomo ,że 0% nie będzie zawsze , ale mogą namieszać .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria jeden z portali co jakieś 1,5 roku temu wlazł, też miał dobre warunki a dziś prowizja identyczna jak na allegro, tyle że nie ma dziwnych dopłat itp. ale klientów tam brak 😞 zobaczymy co będzie na nowym portalu, teraz są testy na zamkniętym gronie a jak ruszy porównamy, kasę mają, wiedzę też bo to branża it zaplecze pracownicze duże, przydała by się konkurencja allegro może by zeszli z prowizją albo zadbali bardziej o sprzedawców 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 na razie się gapię bez emocji  , może wystawię kilka ofert na próbę .

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

To jakiś nowy gracz pojawił się na rynku? Nic nie słyszałem. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AlePiesio  tak , nowy / nie nowy , ale gracz , coś czuję przez skórę , że może namieszać .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria taaaaa jak ten co zawinął się z dnia na dzień pi pi pi, też miał namieszać 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11   tak , szczerze z dziką rozkoszą przyglądałbym się jak allegro miota się żeby zgładzić konkurenta ,, kto wyżej leci .....,, 

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Jak dotrzeć do tego gracza skoro tutaj jest cenzura? 🤣

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AlePiesio po gugluj który portal od grudnia ma testy dla wybranych klientów 7 tys. osób 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Haha dzięki , o to chodziło 😄

oznacz moderatorów