anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DPD odbiór w punkcie oraz poczta list priorytetowy

martinezowiec
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego dla prywatnych sprzedawców nie ma w opcjach przesyłki możliwości wybrania DPD odbiór w punkcie oraz Poczta Polska list priorytetowy? Jest tylko wysyłka kurierem DPD pod adres i list polecony ekonomiczny Poczty Polskiej? Z czego wynika takie sztuczne organicznie możliwości wysyłki (na niekorzyść tak hołubionych podobno przez Allegro kupujących!) I czy te opcje planujecie dodać? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

pecela
#16 Inspirator#

DPD rzeczywiście już nie ma, ale za to jest list priorytetowy i list ekonomiczny.

pecela_1-1702345597399.png

 

 

oznacz moderatorów

martinezowiec
#9 Pomysłodawca#

Ale to nie jest list POLECONY priorytetowy tylko nierejestrowany. Brakuje opcji rejestrowanej...

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Twierdziłeś, że nie ma na liście listy priorytetowego, a nie listu poleconego priorytetowego. To dwa różne rodzaje przesyłek.

Poza tym zazwyczaj nie opłaca się wysyłać towaru listem poleconym, bo jest to droższe niż przesyłka Pocztex lub Paczka. Wystarczy, że list ma więcej niż 2 cm grubości. 

oznacz moderatorów

martinezowiec
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  czy mogę prosić o odpowiedź?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@martinezowiec Cześć, w cenniku masz metodę DPD za pobraniem (opłata przy odbiorze)

ko_alka_0-1702625902270.png

i list priorytetowy 

ko_alka_1-1702625985159.png

 Nie ma listu poleconego priorytetowego, usunęliśmy tę metodę z cenników w marcu tego roku. Więcej informacji tutaj: https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/od-dzis-nie-dodasz-do-swoich-cennikow-wybranych-metod-dostawy-p... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

martinezowiec
#9 Pomysłodawca#

Pytałem o DPD odbiór w punkcie (np. w Żabce), a nie DPD za pobraniem!

Co do poczty to źle napisałem, bo chodziło mi oczywiście o list polecony priorytetowy. Wiem, że go usunęliście i chodzi mi właśnie o to dlaczego pozbawiacie kupujących możliwości wyboru? Dlaczego usunięta została ta opcja?

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

List polecony priorytetowy był dobrym i tanim rozwiązaniem na dostawę wszystkich małych przedmiotów ale sprzedającym go wykreślono kosztem wysyłek kurierskich przez wybrane firmy co czas pokazał że jakość i czas dostawy bywa niezadowalający . Myślę że to był błąd ,wystarczyło jak była taka potrzeba zostawić go i dać wybór użytkownikom z jakiej formy wolą korzystać .

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@martinezowiec Metodą Allegro Kurier DPD odbiór w punkcie można nadawać przesyłki korzystając z naszego narzędzia "wysyłam z Allegro" (ewentualnie innego narzędzia, powiązanego z WzA. Narzędzie to jest dostępne dla sprzedawców posiadających firmę. Wynika to z modelu rozliczeniowego Allegro Standard. 

Jeśli chodzi o list polecony priorytetowy, to usunęliśmy ją zgodnie z aktualnością, którą podlinkowała wyśej Ola.Dodaliśmy nowe metody Pocztexu, które są szybsze. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów