anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dpd smart kurier od 40 zł ?

kwiaty-Isabell
#8 Zapaleniec#

do paczki za 40 zł kurierem dpd dopłacamy takjże 3,69 ? czyli prawie 10 %?

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

kostas11
#21 Demiurg#

Kurier DPD smart jest od 100 zł i udzielamy rabatu 3,99 zł czyli tyle w smarcie doliczają do rozliczenia 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kwiaty-Isabell
#8 Zapaleniec#

niestety od dziś mam zmianę na kilku aukcjach i mam kurier dpd smsrt od 40 i klienci kupuja masowo za 40 kilka i 0 kurier dpd smart

 

oznacz moderatorów

kwiaty-Isabell
#8 Zapaleniec#

z 4% jest 10 |% dlaczego?>

 

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Coś dziwnego pomożecie @_HolaOla_ @cloudcloud @msniezek 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kwiaty-Isabell
#8 Zapaleniec#

prosze o sprawdzenie i pomoc

 

 
 
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kwiaty-Isabell Abym mogła to sprawdzić, podaj mi poproszę o numery tych ofert. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kwiaty-Isabell
#8 Zapaleniec#

np 8509929424 8410784480  8345228780 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kwiaty-Isabell Bardzo dziękuję, Twoje oferty są objęte promocją, o której informowaliśmy w tym artykule

Od 29 czerwca kupujący mogą skorzystać  z dostawy Allegro Smart! z kurierem, jeśli zrobią zakupy za co najmniej 40 zł w następujących kategoriach:

W przypadku dostawy kurierem (u Ciebie jest to Allegro Kurier DPD), za które doliczamy zwykle 3,99 zł do Twoich rozliczeń z Allegro – nie doliczymy kosztu dostawy. Natomiast za dostawy kurierem, za które otrzymujesz zwykle dopłatę, otrzymasz przelewem pełny zwrot kosztu dostawy. Koszt dostawy zamówień od 100 zł, rozliczysz tak, jak dotychczas, ponieważ nie są one objęte promocją.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kwiaty-Isabell
#8 Zapaleniec#

dziękuję sliczne za odpowiedź i wyjaśnienie

oznacz moderatorów

xerima_mielec
#9 Pomysłodawca#

Witam, dziś mi wskoczyła darmowa wysyłka na papier xero od 40zł kurierem dpd.  Klientka kupuje 4 ryzy na ktrórych zarabiam 4 zł. Koszt wysyłki dpd 3,99 w takim przypadku nie jest doliczny do mojego rachunku. tak? czy jest i nie zarabiam na takiej transakcji nic?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@xerima_mielec jeżeli szybko zrobisz wysyłkę to dostaniesz zwrot z programu szybka wysyłka na te 3.99

oznacz moderatorów

xerima_mielec
#9 Pomysłodawca#

to wszystko się samo rozlicza? muszę coś robić sam koło tego?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@xerima_mielec jeśli nadasz (za nadaną uznajemy przesyłkę zeskanowaną przez kuriera) tego samego dnia,w którym kupjący opłaci zamówienie otrzymasz rabat, który automatycznie pojawi się na Twoim rachunku najpóźniej następnego dnia kalendarzowego po tym, jak otrzymamy informację o spełnieniu warunków.
Natomiast obecnie obniżyliśmy minimalną wartość zamówienia z dostawą kurierem z 80 zł do 40 zł. 
Jeśli w swoich ofertach udostępniasz kurierskie metody dostawy, za które rozliczasz się z nami, to za opłacone z góry zamówienia w przedziale od 40 do 79,99 zł w ramach Allegro Smart! nie pobierzemy żadnej opłaty. Pokryjemy całkowity koszt dostawy w tych zamówieniach.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Albus_PL
#8 Zapaleniec#

@li_nka śmiem się nie zgodzić ze stwierdzeniem "za nadaną uznajemy przesyłkę zeskanowaną przez kuriera". Tutaj albo Pani kłamie albo nie ma wiedzy na temat własnych usług.

Owszem dostanie się zwrot kwoty, jednak trzeba to zrobić do godziny granicznej, gdzie w przypadku kuriera DPD jest to godzina 11.00, po tej godzinie normalnie liczą za przesyłkę, czyli 3.99. Jest to czyste oszustwo, gdyż codziennie kurier odbiera ode mnie paczki, jednak po tej godzinie, zwrotu nie dostaję, tylko naliczoną opłatę 3.99.

Regulamin jest źle skonstruowany, gdyż godzina graniczna nie ma nic wspólnego z doręczeniem następnego dnia. Nadaje paczki po godzinie granicznej, dochodzą następnego dnia do klienta a zapłacić haracz muszę. Gdzie w tym logika? Spełniam wymagania co do czasu wysyłki oraz doręczenia, jednak jestem okradany...

 

Proszę się doszkolić lub nie udzielać błędnych informacji.

 

 

Poniżej regulamin:

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/nowy-program-szybkich-wysylek-zyskaj-rabat-za-zamowienie-allegr...

 

Godzina graniczna:

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/godziny-graniczne-nadawania-przesylek-u-przewoznikow-w-ramach-a...

oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

@Albus_PL Ty wprowadzasz w błąd. Aktualnie nie mają znaczenia godziny graniczne przy rozliczaniu opłat. Paczka ma być nadana (zeskanowana przez kuriera) w tym samym dniu w którym klient opłacił zamówienie. 

Ja paczki na DPD nadaje ok 14 i bez problemu dostaje zwrot opłaty SMART.

oznacz moderatorów

xerima_mielec
#9 Pomysłodawca#

coś trzeba robić żeby ten zwrot otrzymać? nadaję 99% paczek tego samego dnia, kurier różnie przyjeżdża 11, 12 czasami 14 i widzę często 3,99 doliczone do mojego rachunku????

oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#
oznacz moderatorów

xerima_mielec
#9 Pomysłodawca#

no to są te godziny czy nie? pisze że dpd do godz 11. Nie ma szans żeby kurier przyjechał odebrać paczki do mnie przed 11. i co w takim przypadku?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Albus_PL podtrzymuję moją wcześniejszą wypowiedź: przesyłkę uznajemy za nadaną, gdy zostanie zeskanowana przez kuriera. Owszem, jeśli nadajesz przesyłkę w Paczkomacie lub punkcie odbioru należy dostarczyć ją do godziny granicznej przewoźnika tak, aby kurier zeskanował ją tego samego dnia. W Programie Szybkich Wysyłek nie chodzi o doręczenie przesyłki następnego dnia, ale nadanie jej (zeskanowanie przez kuriera) tego samego dnia, w którym kupujący złożył zamówienie (i opłacił w przypadku płatności z góry). Czy możesz podać przykładowe numery przesyłek, za które Twoim zdaniem powinieneś otrzymać rabat? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów