anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyrektywa DAC7

MAMY ROZWIĄZANIE!
kamila030895
#8 Zapaleniec#

Cześć, co z tą dyrektywą? Czy już oficjalnie weszła w życie? Podobno raporty miały być wysłane na początku 2024. Coś wiadomo w tej sprawie? Nie ukrywam, że trochę się obawiam bo miałam ok 50 transakcji na allegro ale na pewno nie przekroczyłam kwoty 2000 euro. Sprzedawałam towar używany ale można powiedzieć, że była to jedna stała rzecz. 

oznacz moderatorów
41 ODPOWIEDZI 41
Elektron5
#9 Pomysłodawca#

Przestań sobie dopowiadać bzdury, bo twoja nadinterpretacja wszystkiego styka się z poważną chorobą głowy. Nigdzie nie napisałem że jak ktoś sobie 2 komplety audio wystawia lub komputer w częściach to robi lewiznę. Nie ma sensu dyskutować z kimś niespełna rozumu. Przeczytaj to co napisałem, przemyśl, potem jeszcze raz przeczytaj, przemyśl, zapamiętaj cokolwiek i jeszcze raz przeczytaj. Może wtedy dotrze co wg mnie jest szarą strefą. Obstawiam że nie dotrze.

oznacz moderatorów
amor_2004
#10 Popularyzator#

Każdy sprzeciw ma sens, jesli myslicie , że nikt tego nie czyta-mylicie się. Jeśli nie będzie takich , którzy chętnie i w podskoku poddają się wszelkim " zamordyzmom" system w końcu przestanie działać. Przykład; nie kupuję w IKEA, bo nie podoba mi się ich ideologia którą manifestują, gdyby było takich ludzi tysiące  , sieć w końcu padnie. Nie jest istotne, kto jest aktualnie " przy władzy" w Polsce, nie jest to Polski Rząd od 35 lat. Komunistyczna UE ma swoje plany i nie tylko ona w kwestii Polski. Najważniejsze aby w tym łańcuchu nie było tych, którzy bezmyślnie wykonują polecenia opresyjnego systemu. Brak protestu jest przyjmowane jako milcząca zgoda.  Ludzie się boją odezwać, bo praca, bo pieniądze, bo kredyty, bo dzieci i wakacje w tropikach . Ale to wszystko i tak nam będzie odebrane, może nie od razu, ale taki jest cel i to raczej trudno dzisiaj przeoczyć Unijne dyrektywy nie są zgodne z prawem i konstytucją, jest jeszcze Karta Praw Człowieka. Szara strefa to chyba raczej dotyczy: nierządu, łapówek , handlu narkotykami a to co nam serwują chyba niekoniecznie można do tej strefy zaliczyć. Masz nie mieć nic i być szczęśliwy,

oznacz moderatorów