anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Funkcjonalność wielopaczek a opłaty

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:94057046
#14 Krzewiciel#

Dzień dobry,

chciałbym wykorzystywać funkcjonalność wielopaczek ale chciałbym znać odpowiedzi na kilka pytań.

1. Jak są rozliczane paczki do jednego zamówienia? Na przykład nadaje 2 paczki osobno dla tego samego zamówienia. W jaki sposób jest to rozliczane, jeżeli mam umowę własną? Jako 2 paczki?

2. Czy wykorzystanie funkcjonalności wielopaków czymś się różni pod względem opłat? Chodzi mi tutaj przede wszystkim o DPD. Jak to wygląda na Wysyłam z Allegro, jeżeli miałbym wysyłać bez umowy własnej?

3. Jeżeli dobrze rozumiem, powinienem dostosować opłaty za przesyłkę ustawione w cenniku dostawy danej oferty tak, aby w sytuacji gdy wymagana jest wysyłka dwiema paczkami pobierana była opłata za 2 paczki, tak?

Odpowiedzi bardzo ułatwią mi życie, proszę moderację o odpowiedzi:

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:94057046

Ad1.

 
2,09 zł – za każdą paczkę w ramach zamówień w przedziale 40-59,99 zł brutto; 2,19 zł – za każdą paczkę w ramach zamówień w przedziale 60-79,99zł brutto; 4,99 zł – za każdą paczkę w ramach zamówień w przedziale 80 - 199,99 zł brutto; 7,99 zł – za pierwszą paczkę, a za każdą kolejną paczkę 4,99 zł w ramach zamówień w przedziale 200 - 299,99 zł brutto; 8,99 zł - za pierwszą paczkę, a za każdą kolejną paczkę 4,99 zł z w ramach zamówień od 300 zł brutto

 

Ad2.

w zasadzie niczym się nie różni

 

Ad3.

Tak dobrze rozumiesz.

 

Do tego dochodzi jeszcze opłaty dodatkowe za przedział wagowy, podjazd kuriera, pobranie, ewentualnie NST

oznacz moderatorów
Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@Client:44052296 Dzięki. Jeszcze jedno pytanie. Czy jeżeli klient zapłacił za jedną paczkę a musimy nadać 2 paczki (nie zmieściło się), to czy za drugą paczkę płaci się pełną stawkę, jeżeli zamówienie było objęte "Smart!"?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:94057046 To zależy od ustawień w Twoim cenniku dostaw. Ile przesyłek jest w zamówieniu? Generalnie dla każdej paczki możesz wygenerować jedną darmową etykietę. Liczba darmowych przesyłek do wygenerowania jest równa liczbie przesyłek w danym zamówieniu.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@ko_alka Dziękuję za odpowiedź. 

oznacz moderatorów