anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie i do kogo mogę złożyć skarge na niekompetencję pracownika allegro?

sportiemocje
#10 Popularyzator#

Po raz kolejny, prosząc o zmianę w specyfikacji (błędnego) opisu towaru, trafiam na mur. Pracownik allegro pomimo moich próśb wprowadza korekty według własnego widzimisię. Podając specyfikację do oferty kieruję się wyłącznie danymi od producenta i prosząc o np zmianę koloru na wielokolorowy zgodną ze specyfikacją, gdzie składowymi są oliwkowy metalik, zielony neon, czarny czyli trzy kolory(!) pracownik wpisuje sobie zielony. 
Czy macie jakiś interes w sprzedaży towarów nieoryginalnych i z błędną specyfikacją? Bo zielonych producent nie produkuje więc to jakaś podróba!

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

sportiemocje
#10 Popularyzator#
oznacz moderatorów

sportiemocje
#10 Popularyzator#

Czy mam może oryginalne produkty wstawiać pod innymi numerami ean, żebby ulatwić sobie pracę? W końcu i tak macie tam bałagan, a na prawidłowej bazie najwyraźniej wam wogóle nie zależy

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sportiemocje Poproś o wskazanie ścieżki reklamacyjnej pracownika, z którym korespondujesz. Powinien Ci udzielić tych informacji.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

sportiemocje
#10 Popularyzator#

Zgłaszając błąd w specyfikacji nie widzę który pracownik się tym zajmuje. Dlatego bardzo proszę kontakt  do kogos kto sprawuje kontrolę nad pracownikami poprawiającymi te dane

oznacz moderatorów

sportiemocje
#10 Popularyzator#

Oraz bardzo proszę, żebyście stosowali się do wytycznych które sami ustaliliście poprawiając specyfikację - w tym kolor - na prawidłowy. Chyba, że jestescie skłonni ponosić koszty związane z reklamacją bo kolor jest inny niż w opisie. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sportiemocje Którego produktu dotyczy opisywany przez Ciebie problem? 

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

sportiemocje
#10 Popularyzator#

https://allegro.pl/oferta/rower-elektryczny-crussis-e-country-7-8-s-19-13898101729

Zgłaszane kilkakrotnie:

Kod producenta: e-Country 7.8-S (19) to nie numer ean który widnieje zamiast kodu

Oraz 

https://allegro.pl/oferta/rower-elektryczny-crussis-e-country-7-8-s-17-13898055092

Kolor oliwkowy metalik/neonowa zielen/czarny mat - to nie jest kolor zielony jak sobie wymyslił pracownik, tylko wielokolorowy. (Zgodnie ze specyfikacją) + znowu: numer ean to nie jest kod producenta kod to 
e-Country 7.8-S (17)

oznacz moderatorów

sportiemocje
#10 Popularyzator#

I kolejne również zgłodzone i błędnie poprawione:
https://allegro.pl/oferta/rower-elektryczny-crussis-e-country-7-8-17-13897925453

kod: e-Country 7.8 (17)

https://allegro.pl/oferta/rower-elektryczny-crussis-e-country-7-8-19-13897874659

kod: e-Country 7.8 (19)

Czy wy tam sobie robicie żarty? Wpisujecie co wam się podoba marnując nas czas. A to my w koncu za to płacimy i ponosimy konsekwencje nieprawidłowych opisów.

Bardzo proszę poprawic te dane na prawidłowe

oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

Złóż reklamacje na pracownika, chociaż to nic nie da  reklamacje są negatywnie rozpatrywane, to jest celowe działanie ze reklamacje są negatywnie rozpatrywane.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sportiemocje rozumiem, że odnosisz się tylko do informacji zawartych w Zgłoszeniach zmian, nie korespondencji z Doradcą? Zdarza się tak, że zmiany są wprowadzane, chociaż w zakładce pojawia się informacja o odrzuceniu, ponieważ zmiana nie jest wprowdzona 1:1 tak jak w sugestii.
Dlatego w tych ofertach są już poprawne parametry:
https://allegro.pl/oferta/rower-elektryczny-crussis-e-country-7-8-s-19-13898101729
https://allegro.pl/oferta/rower-elektryczny-crussis-e-country-7-8-s-17-13898055092

Oferty o numerach 13897925453 i 13897874659 już zgłosiłam, ponieważ tam faktycznie zmiany nie zostały wprowadzone.

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

sportiemocje
#10 Popularyzator#

Dla tej oferty parametry w dalszym ciagu nie sa prawidłowe. Rower nie jest w kolorze zielonym tylko wielokolorowy. To jest bardzo znaczaca różnica 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sportiemocje w każdej z tych czterech ofert kolor to wielokolorowy. Podaj proszę numer oferty o której piszesz. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

sportiemocje
#10 Popularyzator#

Wprowadzacie swoimi działaniami klientów w błąd, ponadto marnujecie czas nie tylko nasz ale i swoj. Przy czym nieprawidłowa specyfikacja łamie wasz własny regulamin.. Czy muszę się skontaktować z działem prawnym, żeby moje oferty zostały prawidłowo poprawione?

oznacz moderatorów

sportiemocje
#10 Popularyzator#

Jestescie niekompetentni i najzyczajniej złosliwi. Narażacie nas na problemy, ze strony klientów związane z niezgodnym opisem który sami wymysliliście. Jestem zmuszony podjąć odpowiednie kroki.

oznacz moderatorów

sportiemocje
#10 Popularyzator#

Czy szanowna moderatorka raczyła w ogole sprawdzic poprawnos danych o których twierdzi że sa zgodne?
Nie sa bo nie zgadza sie w dalszym ciagu kolor i kod. Klienta nie obchodzi kto sobie wymyslil ze rower jest zielony, on nie jest zielony tylko wielokolorowy. Prosze zmienic te dane.

oznacz moderatorów

sportiemocje
#10 Popularyzator#

W dalszym ciągu nie otrzymałam informacji do której jednostki nadrzednej sprawującej kontrolę nad pracownikami wprowadzanymi dany, mogę złożyć skargę (drogą elektroniczna). 
Proszę o odpowiedź

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sportiemocje oczywiście, że to sprawdziłam. Poniżej zrzuty ekranu ze zgłoszonych ofert, wskaż mi proszę gdzie jest napisane, że kolor to zielony? 

 

la_nika_2-1687537325941.pngla_nika_3-1687537361435.pngla_nika_4-1687537427221.pngla_nika_5-1687537491846.png

To nie jest złośliwość, staram się pomóc, ale widzę, że w ofertach są właściwe parametry. Jeśli u Ciebie wygląda to inaczej to poproszę o zrzuty ekranu. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

sportiemocje
#10 Popularyzator#

Nie jest napisane, że kolor zielony czy nie jest podany nieprawidłowy kod, tylko dlatego, że miałam serdecznie dość szarpania się z państwa niekompetencją i produkty wprowadziłam pod inny nr ean. 

oznacz moderatorów

sportiemocje
#10 Popularyzator#

Numery ean są podane w opisie aukcji, może sobie panie zweryfikować tą waszą "prawidłowość" koloru i numeru, ktorych błędy zgłaszałam przez bite kilka godzin. Żadne z tych danych nie zostały przez pracowników prawidłowo poprawione.

oznacz moderatorów