anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Godzina graniczna wysyłki tego samego dnia

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Witam, cześć

Czy w Panelu Jakości Sprzedaży godzina graniczna działa poprawnie? Działam na tej samej zasadzie gdzie dla InPost mam ustawioną godzinę 14:30 gdzie osobiście max do godz. 15.00 dostarczam osobiście paczki do punktu kurierskiego.

 

Nagle jakość leci na łeb i szyję oraz brak informacji o wysyłce tego samego dnia na ofertach... 

Problem również na DPD 

 

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@ko_alka myślę jak Pani się zwróci do Działu Technicznego Allegro, który generuje mi te dane udostępni je również Pani... 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AR_Auto_Czesci Jak już Ola wspomniała, według naszego raportu wskazane zamówienie zostało nadane w terminie. Tutaj kwestia jest inna. Z ostatnich 30 dni nie posiadasz minimalnej ilości zamówień dla danego przewoźnika, czyli minimum 10 złożonych do godziny granicznej. Dla InPost obecnie to 4 zamówienia (100% nadane w terminie), a dla DPD 5 zamówień (60% w terminie). 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@w_kiwi czyżby został wprowadzony jakiś minimalny próg nadawanych paczek ? Muszę mieć 10 zamówień do godziny granicznej dla Inpost ?  Przecież to u mnie jest niewykonalne, gdyż dziennie może 5 paczek inpostem nadaje i średnio co drugi dzień paczkę sztuk 1 DPD

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@w_kiwi halo... ktoś tam żyje... 🤔

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AR_Auto_Czesci Cześć. Informację o wysyłce tego samego dnia wyświetlamy tylko wtedy, gdy pozytywnie zweryfikujemy, że rzeczywiście wysyłasz przesyłki zgodnie z deklaracją, tj. wysyłasz tego samego dnia minimum 95% zamówień, które kupujący złożyli i opłacili do godziny podanej w zakładce Wysyłka tego samego dnia. Abyśmy mogli to zweryfikować, musisz mieć co najmniej 10 wysyłek z deklaracją czasu wysyłki tego samego dnia, w ciągu ostatnich 30 dni. 

Rozumiem, że nie masz wystarczającej liczby zamówień, ale nie wprowadzimy wyjątków. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów