anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Godziny wysyłki i Czas wysyłki awaria zablokowane pola

landtoys
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Coś się dzieje w czasie dostawy i ustawieniach godziny granicznej wysyłki tego samego dnia.

 

Mam ustawione, że wysyłam tego samego dnia jak klient zakupi do godziny 12 ale nadal się pokazuje dostawa jutro.  Przy ustawionych godzinach jest adnotacja od ALLEGRO że kupujący nie będzie widział mojej godziny wysyłki

Pole USTAW CZAS WYSYŁKI mam zaś zablokowane, nie mogę w nie wejść aby przykładowo podać czas wysyłki 24h czy też inny

Co mam zrobić aby o 12.00 znikła informacja o dostawie na jutro

 

GODZINY NIWIDOCZNE.jpgUSTAW CZAS WYSYŁKI.jpg

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@landtoys aby ta informacja zniknęła z Twoich ofert, potrzebujesz minimum 10 zamówień złożonych przez godziną 12 i wysłanych tego samego dnia. Wówczas automatycznie po godz. 12 nie będzie widocznej predykcji na “jutro”, tylko na kolejny dzień roboczy. 

 
   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

landtoys
#9 Pomysłodawca#

@_HolaOla_ 

Po części rozumiem choć to bardzo dziwne.

Ale co z zakupami po 12.00 gdy nadal świeci się dostawa jutro ? jak nie wyślę to klienci mnie zjedzą - a jak wyślę to zapewne system mi zacznie wydłużać ten czas ?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@landtoys ta informacja to czas przewidywany, a nie gwarantowany dla kupujących. Jeśli będziesz wysyłał paczki do 12, to nadal w Twoich ofertach będzie pojawiała się informacja o dostawie jutro. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów