anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Graniczna godzina wysyłki tego samego dnia - tolerancja Allegro ?

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Witam, cześć

 

Mam pytanie odnośnie granicznej godziny do wysyłki tego samego dnia...

Powiedzmy ze mam dla DPD ustawioną godzinę na 17:30 że zamówienia do tej godziny nadawane są tego samego dnia, jak to wygląda od strony Allegro jeżeli paczka zostanie odebrana przez kuriera np. 17:40 ? Zalicza się do statystyk czy nie ?

 

Akurat paczki dostarczam sam do punktów kurierskich i wczoraj miałem taki przypadek że pomimo że byłem na punkcie o 17:20 to musiałem zostawić paczki bezpośrednio na bramie gdzie rozładunki przeprowadzają kurierzy gdyż na biurze obsługi klienta było sporo ludzi. Wszystko LUX tylko paczki zostały zeskanowane dopiero o 18:20 💩

Np. o tej samej godzinie nadawałem ręcznie jedną paczkę na biurze obsługi klienta i została zeskanowana no prawie idealnie z godziną graniczną

 

Paczki oczywiście dotarły na kolejny dzień do klientów tylko nie wiem jaką tolerancję ma Allegro do tych granicznych godzin  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Paczka zostawiona na bramiePaczka zostawiona na bramie

 

Paczka zostawiona na BOKPaczka zostawiona na BOK

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AR_Auto_Czesci Twoja godzina graniczna nie ma nic wspólnego z godziną nadania . 17:30 jest godziną do której klient robi zakup , a Ty powinieneś nadać tą przesyłkę w tym samym DNIU !! , o której nadasz nie ma znaczenia , ważne aby została zeskanowana do końca dnia = 23:59:59.

oznacz moderatorów