anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ignorancja ze strony Allegro

JUST337
#1 Nowicjusz#

Czy spotkaliście się z taką sytuacją, że klient twierdzi iż nie otrzymał przesyłki. Sprzedając od nastu lat na Allegro, wiem, iż czasami może paczka zaginąć. Co się później okazało, Pani na czas nie odebrała przesyłki, ja nie otrzymałam informacji o niedoręczeniu. Po kilku tygodniach ta sama osoba ponownie zakupiła u mnie bluzkę, którą wysłałam. Krótko potem zostałam obsmarowana przez Panią w dyskusji na Allegro, ponoć nie dostała przesyłki, oszukałam ją itp. Ponieważ nie należę do ludzi konfliktowych, stwierdziłam, że nie warto jedną taką opinią psuć sobie reputacji, zwróciłam jej koszty zakupu. Otrzymała pieniądze, bo to sprawdziłam, nie powiadomiła o tym Allegro, a ja w bonusie od Allegro mam zablokowane konto!!!!!!

Od kilku dni żądam bez skutecznie odblokowania konta, nie wspomnę o słowie przepraszam.

Podałam emeil, nr telefonu, kilka razy pisałam, zero kontaktu.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

@JUST337 coś tu nie gra , odpowiedziałaś w dyskusji zgodnie z zasadami ? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie blokują konta z powodu otwarcia dyskusji, musiało coś więcej zaistnieć: @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@JUST337 W sprawie blokady konta udzielić informacji może jedynie Dział Bezpieczeństwa drogą mailową. Zatem proszę Cię o cierpliwość i oczekiwanie na odpowiedź. Tworzenie kolejnych zgłoszeń wprowadza zamieszanie i może jedynie wydłużyć czas oczekiwania. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów