anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile może trwać weryfikacja na sprzedaż oprogramowania ESD?

PlHolding
#9 Pomysłodawca#

Witam wszystkich forumowiczów

Pod koniec Sierpnia tego roku wysłałam do Allegro certyfikat poświadczający że współpracuje z oficjalnym dystrybutorem danego oprogramowania komputerowego. Dostałam odpowiedź, że certyfikat został przekazany do "odpowiedniego działu" który będzie to weryfikował. Do dnia dzisiejszego przesłałam łącznie 4 poświadczenia współpracy od 4 różnych oficjalnych dystrybutorów i wciąż nie mogę sprzedawać a mamy Październik więc minęły prawie 2 miesiące. Niektórzy dystrybutorzy się już denerwują i dopytują co dalej z naszą zapowiedzianą współpracą. Wydaje mi się że jestem wzorową Allegrowiczką bo mam kilkadziesiąt opinii w 100% pozytywnych, nie mam żadnych dyskusji w toku z klientami i prowizje Allegro były płacone na bieżąco, mimo to wciąż jestem "zblokowana".

Forumowicze zagłębieni w temacie czy mieliście podobną sytuację?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

I co Allegro nie ma kompetentnych ludzi żeby umieli załatwić sprawę? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PlHolding konsultuję tę sprawę i dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PlHolding skontaktowaliśmy się z Tobą w tej sprawie w wiadomości e-mail, jeśli masz dalsze pytania, to odpisz proszę w prowadzonej korespondencji e-mailowej. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

PlHolding
#9 Pomysłodawca#

@la_nikaO 12:44 dostałam wiadomość, że zostałam pozytywnie zweryfikowana ale wciąż nie mogę wystawić oferty, rozumiem że mam poczekać do 24 godzin (?).Allegro.jpg

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PlHolding Tak, gdy po 24 godzinach od otrzymania tej wiadomości dalej coś było nie tak, napisz proszę tutaj ponownie. Wówczas będziemy działać. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

PlHolding
#9 Pomysłodawca#

Wystawiać oferty mogę, ale jest jeszcze jedna sprawa. Szczerze mówiąc myślałam że dostałam zgodę na sprzedaż oprogramowania Microsoft, Avast i Norton. Aczkolwiek po wystawieniu produktu Avast aukcja została usunięta więc wygląda na to że jednak nie dostałam zgody w przypadku Avast a dostałam w przypadku Microsoft, proszę mi potwierdzić, że sie nie mylę. Czy muszę dosłać jakieś dokumenty w przypadku chęci otrzymania zgody na sprzedaż "Avast"?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PlHolding napisz proszę do nas w tej sprawie w kontynuacji korespondencji, którą otrzymałaś. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

SkleppCYFROWO
#7 Wielbiciel#

Jak udało Ci się zdobyć certyfikat ? Z jaką firmą współpracujesz? Ja mam Also Polska sp. Zoo i twierdzą że nie wystawiają certyfikatów.

oznacz moderatorów

SkleppCYFROWO
#7 Wielbiciel#

@PlHolding Czy wśród twoich certyfikatów był Microsoft? Próbuje zaakceptować umowę ale na tą chwilę bez rezultatów. Jak ten certyfikat ma wyglądać? Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi. Może jakieś zdjęcie ? 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

blokowanie sprzedaży w portalu?

szukaj w gogole "Czyn nieuczciwej konkurencji"

oznacz moderatorów

SkleppCYFROWO
#7 Wielbiciel#

Czy wśród twoich certyfikatów był Microsoft? Próbuje zaakceptować umowę ale na tą chwilę bez rezultatów. Jak ten certyfikat ma wyglądać? Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi. Może jakieś zdjęcie ? 

oznacz moderatorów