anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile trwa odblokowanie konta?

DaveMIX
#7 Wielbiciel#

Witam wszystkich, 

W lutym allegro zablokowało mi konto z powodu, że niby sprzedaję podróbki marki Huawei, chodzi o buzzery, LCD, ogólnie części do telefonów, które kupowałem z kilku hurtowni w Polsce. Mam papiery, że są to towary oryginalne, i zostały wysłane do allegro, oni przekazali do Huawei, i od 2 miesięcy cisza. Jak do nich pisze w kółko odpowiadają, że nadal nie otrzymali odpowiedzi i nic nie mogą zrobić. Śmieszne to już, jak można kilka dokumentów sprawdzać ponad 2 miesiące. Miał ktoś podobną sytuację? Jeśli tak to jaki był jej finał? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Decyzje tylko podejmie Allegro, ile????? nikt nie wie tu, prowadź korespondencje z nimi.🤔

oznacz moderatorów

DaveMIX
#7 Wielbiciel#

Piszę do nich co kilka dni, i w kółko powtarzają to samo. Jakbym pisał z robotem. Tak więc sensu w tym pisaniu nie widzę, a sprawa jak pisałem się ciągnie ponad 2 miesiące. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@DaveMIX No nietety, ale prowadzisz korespondencję z robotem

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@DaveMIX, sprawę blokady najszybciej wyjaśnisz u źródła, kontaktując się z działem bezpieczeństwa przez ten formularz

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

DaveMIX
#7 Wielbiciel#

Z tym działem kontaktuję się od kilku tygodni, odpowiedzi albo są bez sensu albo w kółko te same. Jak pisałem wyżej. Tak więc raczej to nie pomoże. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

😞 tu na forum nikt sobie z tym nie poradzi.

oznacz moderatorów

DaveMIX
#7 Wielbiciel#

Tak też myślałem, stwierdziłem, że napiszę. Może akurat ktoś miał podobna sytuację. Ale nic dzięki za pomoc mimo wszystko. 

oznacz moderatorów