anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ile trwa odblokowanie sprzedaży?

Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

Rano zablokowano mi sprzedaż ze względu na rzekomy brak odpowiedzi w dyskusji. Oczywiście odpowiedź była w terminie, ja coś napisałam, kupujący odpisał i nie napisałam tego magicznego "ok" czy kropki czy czegokolwiek przez co automat uznał, że w dyskusji brak odpowiedzi. Dyskusja jest już zamknięta, napisałam przez formularz ale zero odzewu. Nie mogę wystawiać ani wznawiać ofert, w profilu jest cały czas informacja o blokadzie. ile potrwa jej zdjęcie?

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

Tyle tu jesteś że wiesz o tym, że moderacja nie udzieli Ci na to odpowiedzi, tylko dział bezpieki.

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

@LEW433  to nie jest (chyba) blokada przez dział bezpieki. Oferty są widoczne, sprzedaż trwa, natomiast nie mogę wystawiać ani wznawiać ofert.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

OK. więc najlepiej skontaktuj się z pomocą: https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

zrobiłam to ponad 3 godziny temu.

oznacz moderatorów

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@Health___Beauty aby wyjaśnić sprawę, musisz skontaktować się mailowo z działem bezpieczeństwa. Jeśli już to zrobiłaś, to proszę o cierpliwość - odpisują oni w kolejności wpłynięcia zgłoszeń do systemu. 

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

Przecież to jest jakaś żenada. Odpowiedź w dyskusji była - kupująca potwierdziła moje słowa i naprawdę nie sądziłam że ja muszę napisać cokolwiek żeby nie było że ostatnia wiadomość jest od kupującego, nie od sprzedawcy. Dyskusja jest od kilku godzin zakończona a sprzedaż jak była zablokowana tak jest. Skąd ja mam wiedzieć że to jest wiadomość od działu bezpieczeństwa? 

IMG_4157.jpeg

oznacz moderatorów

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@Health___Beauty wyjaśnij dyskusję i skontaktuj się z działem bezpieczeństwa przez formularz kontaktowy

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ Ta dyskusja od godziny 8 rano jest rozwiązana. Łaskawie się do mnie odezwano - teraz rozwiązane muszą być wszystkie dyskusje. Spoko, ogarniam. Byla taka sytuacja w czerwcu ze kupująca zrobiła 2 zamówienia tego samego dnia - zostały oba wysłane, jedno odebrała, drugie do nas wróciło. Kupująca założyła dyskusję i poprosiła o ponowną wysyłkę. Paczka została wysłana i kupująca ją odebrała 30.06. Zostałam poproszona o potwierdzenie tego - wysłałam wszystkie screeny z managera paczek, numer przesyłki gdzie w śledzeniu widać że paczka została odebrana ale domagają sie ode mnie etykiety nadawczej z widocznym adresem odbiorcy. Nie ma możliwości pobrania etykiety do dostarczonego zamówienia, poza tym paczka była do automatu więc tam nie ma żadnych danych. Pomóżcie mi co z tym zrobić bo mnie za chwilę cholera strzeli. 

IMG_4162.jpeg

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Health___Beauty Z tego, co widzę, rzeczywiście nie wypowiedziałaś się w dyskusji w sprawie zamówienia 418e69b0-38ab-11ef-845f-31ffd1155a00 w terminie — stąd taka nieprzyjemna sytuacja 😞 Postaram się pomóc, zrobię, co mogę. 

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

@ko_alka  Bo nie odpisałam jak kupująca napisała, że zgłasza zwrot, tak? Nieważne, ta dyskusja już jest zamknięta. Nie wiem jak znaleźć numer dyskusji - chodzi o dyskusję z użytkownikiem aniade88. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Health___Beauty Jesteś stałą bywalczynią na tym forum, zatem na pewno wiesz, że w dyskusji trzeba odpowiedzieć na każdą wiadomość klienta w ciągu 24h (bez weekendów i świąt). Taki zapis znajduje się w Regulaminie. 

Jeśli chodzi o dyskusję, o której wspomniałaś wyżej, poprosiłam odpowiedni zespół o jej zamkniecie. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Health___Beauty Konto jest już odblokowane 

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

@ko_alka @No szczerze mówiąc jakoś tego nie zakodowałam. Teraz na pewno zapamiętam. Dziękuję za pomoc. 

oznacz moderatorów