anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

InPost umowa własna a smart i przesyłki Allegro

Health___Beauty
#13 Ambasador#

Do tej pory wszystkie paczki InPost były nadawane przez Allegro. Niestety od 1 marca mamy nowego kuriera InPost, który nie realizuje zleceń na czas - zlecenia są robione na 12-14, kurier przyjeżdża 16-17. Jak dobrze pójdzie to 15.30. Pracujemy 6-14 więc siedzenie do 17 tylko po to żeby wydać paczki kurierowi jest absurdem. Zmiana godzin pracy też nie wchodzi w grę. Mówiłam o tym kurierowi ale mam wrażenie że on w ogóle nie rozumie co ja do niego mówię. InPost twierdzi, że godziny są umowne i kurier może przyjeżdżać jak mu pasuje a jedyną opcją stałych godzin podjazdu jest umowa własna z InPost. Jakoś poprzedni kurier nie miał problemu z realizacją tych zleceń, nawet jak miał się 5 minut spóźnić to zawsze dzwonił no ale widocznie każdy ma swoje standardy. 

Może mi ktoś łopatologicznie wyjaśnić jak ta umowa własna wygląda z praktyce - czy wtedy kupujący też korzystają ze smart? Mam wtedy swoje stawki za przesyłki? Czy wtedy udostępniam nadal metody dostawy Allegro in post czy po prostu InPost? 

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  @InPost 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg#

@Health___Beauty umowa własna jak nadajesz tylko przez allegro nie opłaca się bo nie wykorzystasz abonamentu 😞 Druga sprawa podjazd stały przy umowie też nie ma żadnej gwarancji o której będzie, bo przyjedzie ten sam co teraz o tej samej godzinie co teraz 🙂 zależy jak ma rejon ułożony czy podzielony oraz ile paczek, u mnie przyjeżdża raz o 12 a innym razem o 15:30 jak ma dużo paczek 🙂

Godzin podjazdu przy umowie też se nie wybierzesz, bo pierw kontaktują się z oddziałem czy dadzą radę oraz w jakich godzinach 🙂

Jak nie chcesz siedzieć rozważ nadawanie w paczkomacie lub zawoź do punktu epaka itp. co tam masz w okolicy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Health___Beauty
#13 Ambasador#

Tego się właśnie obawiałam 😕 no cóż. W promieniu 500 m mamy 3 paczkomaty. Nie ma innej opcji jak wrócić do nadawania w paczkomatach. Tylko nie wiem czemu pracownik InPost wprowadza w błąd pisząc że umowa własna to gwarancja stałych godzin odbioru. 

oznacz moderatorów