anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ustawić wypłaty z Allegro w obcych walutach na rachunek Revolut?

ZosiaGry7
#8 Zapaleniec#

Probuje zweryfikować rachunek revolut aby odbierać wypłaty z salda allegro w walutach zagranicznych BEZ PRZEWALUTOWANIA ALLEGRO.

Po poprawnej weryfikacji rachunku LT jest czerwony blad ze trzeba dodac rachunek CZK aby dokonać wpłaty w CZK.

Czy ktoś z miłych kolegów i koleżanek mi pomoże? Od "partnera biznesowego" brak odpowiedzi na zgłoszenia, brak instrukcji. Stawiam więc piwo lub kawe.

 

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ZosiaGry7 Konsultuję Twoje zgłoszenie z odpowiednim zespołem. Wrócę tutaj z informacją. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ZosiaGry7 Wracam do Ciebie z odpowiedzią. 28.03.2024 wprowadziliśmy zmianę w zasadach wypłat w CZK. Informacje na ten temat znajdziesz tutaj. Najważniejszy fragment to:

"Jeśli od 28 marca dodasz lub zmienisz rachunek bankowy do wypłat koron czeskich na rachunek prowadzony w Polsce (lub w kraju innym niż Czechy), to wypłacisz je tylko z użyciem Konwertera walut. Przed wypłatą zmienisz korony na walutę Twojego rachunku. "

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ZosiaGry7
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi 

ja nie chce wypłacać zlotowek tylko wypłacić korony. nie chce również używać konwertera walut niekorzystnego dla mnie. chce otrzymać całość zarobionych przeze mnie pieniędzy. w jaki sposob to zrobic?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ZosiaGry7 Tak, jak napisałam. Nie ma możliwości wypłaty w koronach, jeśli nie posiadasz czeskiego rachunku bankowego. 

Kurs jest aktualizowany raz dziennie i na jego podstawie przeprowadzane są przewalutowania. Nie pobieramy za to prowizji. W tym artykule znajdziesz więcej informacji. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ZosiaGry7
#8 Zapaleniec#

  @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ a jaki % prowizji za przewalutowanie moich pobiera Konwerter Walut Allegro? na czym wzorowany jest wykres wartości walut? ile wynosi dokładna różnica między przewalutowaniem allegro a kursem waluty na rynku? 

oznacz moderatorów