anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak usunąć powiązanie z produktem?

nalsibielizna
#9 Pomysłodawca#

Spełniam minimum powiązanych aukcji ( 30%) , jednak przy wystawianiu kolejnych aukcji i usuwaniu kodu EAN mimo to moje produkty powiązywane do produktów , czy jest jakaś opcja aby powiązane było tylko to 30 procent? Mogę jakoś odłączyć te produkty? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@nalsibielizna Obecnie określamy minimum, które należy spełnić, ale docelowo chcielibyśmy, żeby jak najwięcej ofert było powiązanych z produktami. Dlaczego zależy Ci na tym, żeby Twoje oferty nie były?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Nazgulion
#8 Zapaleniec#

Bo zamiast 10 aukcji z których można wybrać pokazuje sie 3-4 . Gdy szukam czegoś pokazuje mi 32 oferty a na liście do wyboru mam 8... czasem 10 .. a gdzie ta reszta ? Tracą sie te aukcie co przekłada się na ich niesprzedanie ... w du.. takie POWIĄZANIE 

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Nazgulion produktyzacją nazywamy w Allegro łączenie ofert z katalogiem produktów. Od początku 2019 roku pracujemy nad procesem produktyzacji serwisu. Celem sproduktyzowania wszystkich ofert jest wygoda kupujących. Dzięki tej zmianie każdy klient łatwiej znajdzie to czego szuka. Za opis oferty, a więc także za połączenie oferty z produktem odpowiedzialni są sprzedający. Katalog produktów jest tworzony przez sprzedających i to sprzedający mogą wybrać, z którym produktem powiążą swoją ofertę. Jeśli oferowany asortyment nie jest zgodny z produktem, z którym został powiązany, to można edytować swoją ofertę i wskazać poprawny produkt. Zachęcam także do zgłaszania błędów w produktach, bo i one się pojawiają.

 

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Nazgulion
#8 Zapaleniec#

To jeśli można prosze mi powiedzieć co mam zrobic by widzieć pełną listę a nie te okrojoną . Np: szukam w tym momencie części do Galaxy A51. Wyskakuje mi 311 ofert w zakładce sprzet i smartfony telefony, bo nie interesuje mnie reszta. Jak wybiorę tę ocję zamiast pokazac mi WSZYSTKO pokazuje mi 10 ofert w tym żadnej która mnie interesuje. Ale jeśli wyloguje się lub użyję nie swojego sprzętu .. np tabletu a nie PC lub telefonu ... to widze wszystko . I nagle z 10 widocznych ofert któtóre są o du.. roztrzaś , widzę płyty główne, części montarzowe i inne podsespoły których szukam. Gdy tylko się zaloguję by dokonać zakupu ... ZNOWU KUR.. ZNIKAJĄ . Bardzo prosze o info co zrobić by to ........ wyłączyć . PROSZĘ 

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Nazgulion czy masz na myśli to, że masz włączony widok produktowy, a chciałbyś widzieć listę ze wszystkimi ofertami ?

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Nazgulion
#8 Zapaleniec#

nie bardzo wiem czy to to ale chyba tak allegro.png

oznacz moderatorów

Nazgulion
#8 Zapaleniec#

Chciałbym widzieć wszystkie 300 ofert a nie tylko te 10 które WYBIERA dla mnie system 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Nazgulion Widzisz listę produktów, oferty z konkretnym produktem zobaczysz po kliknięciu w przycisk "PORÓWNAJ (...) OFERT".

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Nazgulion
#8 Zapaleniec#

Rozumiem i juz to sprawdzałem ale to nie rozwiązuje mojej proźby . Ja nie chce za każdym razem klikać PORÓWNAJ pod każdą ofertą ... tylko widzieć wszystko jak kiedyś .. bez dodatkowego szukania bo jest to w cholere irytujące . Interesujący mnie przedmiot może będzie w śród 100 pod pierwszym przedniotem a może pod dziesiątym. .. Powiem brzydko .. WKURW.. mnie to strasznie 

oznacz moderatorów