anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wystawić zbiorowo oferty zakończone ale z innym terminem rozpoczęcia aukcji

MAMY ROZWIĄZANIE!
conroy
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Jak wystawić zbiorowo oferty zakończone (a mam ich ponad 1200) ale z innym terminem rozpoczęcia aukcji? Dawniej się to dało, ale teraz nie widzę takiej funkcji. Owszem, jest taka opcja dla nowo wystawianych aukcji (wystarczy zmienić czas wystawienia) ale nie ma takiej opcji dla zakończonych. Czy ktoś ma jakiś pomysł?

Pozdrawiam

Piotr Majak - conroy

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@conroy Niestety opcja zaplanowania do wystawienia w innym terminie nie jest dostępna przy zbiorowym wznawianiu. Możesz wystawić oferty ponownie i wówczas pojawią się w Serwisie w ciągu 60 minut.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@nat_not  można przekazać sugestię, że skoro mamy już zmianę daty samego wystawienia przedmiotu, to przy wznawianiu również nie powinno być problemu (nawet przy ręcznym wznowieniu nie ma tej opcji). To tylko zmiana daty publikacji oferty/zaplanowanie/zmiana statusu. W Edycji Grupowej można by było dodać opcję "Wznów później".

DarkStoorM_1-1593613121300.png

DarkStoorM_2-1593613158442.png

 

 

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

to jest bardzo duży problem który akurat mnie bardzo dotyka gdyż chcąc dopasować kończenie się aukcji lub je wznawianie zależy mi na konkretnych porach dnia a aukcje wystawiam lub wznawiam kiedy mi na to czas pozwala niestety ponowić setek aukcji hurtowo się nie da a pojedynczo w wolnym czasie udaje się czasem tylko kilka .wystawiam głównie aukcje i czas w którym się kończą jest bardzo ważny a z doświadczenia zauważam kiedy to jest opłacalne .bardzo dobrze by przywrócono możliwość wystawiania grupowego w zaplanowanym czasie i godzinie ,co powinno mieć wpływ na ilość wznawianych pozycji i obie strony miały by w tym dobry interes.

oznacz moderatorów
edwin041
#7 Wielbiciel#

Niedługo dodamy taką funkcję do naszego narzędzia https://autoworker.io/pl/

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

jakieś płatne funkcje mnie akurat nie interesują ,lepiej wrócić do tego co było ,było lepsze ,czytelniejsze i tańsze.

oznacz moderatorów